Nábor mládeže


Přiveďte svého syna či dceru k nám a ukažte mu jeden z nejrychlejších a nejpopulárnějších sportů na světě.

 

U nás se mu dostane kvalitní péče, jak na ledě, tak i mimo něj a ještě to pro Vás nebude finančně náročné, protože první rok přípravky je u nás zdarma + zapůjčíme výstroj také zdarma, díky velké podpoře města a ČSLH.

 

Pod dohledem zkušených trenérů z něj může vyrůstat další legenda karvinského hokeje a může dosáhnout nejvyšších hokejových příček, jako už několik našich odchovanců.

 

Z našich mládežnických týmů vyrostli hráči slavné NHL jako Miroslav Fryčer, Vítězslav Ďuriš, Karel Bětík, David Turoň nebo hráči české nejvyšší soutěže jako Aleš Badal, Ernest Bokroš, Mario Cartelli, Jiří Červený, Svatopluk Herman, Miroslav Javín, Gilbert Karolák, Milan Maruška, Milan Mokroš, Miloš Nachtman, Pavel a Ivo Prorokovi, Petr Sikora, Vítězslav Škuta či Roman Szturc.

 

Naši mládežníci pravidelně reprezentují Moravskoslezský kraj na mistrovství republiky krajů.

Řada našich odchovanců již v dorosteneckých kategoriích hraje extraligové mládežnické soutěže.

 

NABÍRÁME NOVÉ ZÁJEMCE O HOKEJ!

Nábor mladých talentů probíhá během celé sezóny. Naši nejmladší hokejisté mají momentálně tréninky na velké ledové ploše dvakrát týdně. Pravidelně každé PONDĚLÍ od 16:30 a ČTVRTEK od 17:15 hodin. Na tréninku jsou vždy kvalifikovaní trenéři, kteří Vám odpoví na všechny vaše dotazy a pomohou Vám s prvními krůčky. Neváhejte a přiveďte své ratolesti k hokeji, aby co nejdříve poznali radost a zábavu z nejrychlejší kolektivní hry.

 

Uplynulé akce:

Mistrovství světa IIHF 2015

Konec sezóny 2015 znamenal Mistrovství Světa IIHF 2015 v Praze a Ostravě. Karvinští hokejisté se účastnili čtyř ostravských duelů a mohli tak na vlastní oči vidět hráče světového formátu. Proti Dánsku nastoupil v ruském výběru Malkin, nebo třeba Kovalčuk. Další zápasy byly mezi USA a Běloruskem, Slovinskem a Norskem a Finskem a Běloruskem.


Před začátkem sezóny 2013/2014 si SK Karviná pro Vás připravil PŘEDSEZÓNNÍ PŘÍPRAVU MLADÝCH TALENTŮ! S létem bylo spojeno také mnoho DĚTSKÝCH DNŮ, které jsme pořádali ve spolupráci s restaurací TUZEX.

 

Náš klub úzce spolupracuje se ZŠ Prameny. Na této škole jsou zřízeny sportovní třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy se zaměřením na lední hokej. Rozvrh hodin je upraven tak, aby tréninky mohly probíhat v dopoledních hodinách. ZŠ Prameny vychází maximálně vstříc našemu klubu a významně se podílí na financování ozdravných pobytů a soustředění našich mladých hokejistů.

 

HOKEJ ZADARMO!

Všem našim hráčům v přípravce, kteří nemají své vlastní potřebné věci, hokejovou výstroj zdarma zapůjčíme. S sebou potřebujete jen teplé oblečení.

 

Nejste si ještě jisti, zda by se Vaše ratolest chtěla věnovat hokeji? Právě proto můžete být jako rodič se svým dítětem na ledě a pomáhat mu při jeho prvních krůčcích po boku zkušených trenérů. Nikdo z trenérů nepředpokládá, že na nábor přijde vynikající bruslař. Přece žádný učený z nebe nespadl. V případě, že se pohyb na ledě Vašemu dítěti zalíbí, rádi Vás na místě rovnou seznámíme s termíny dalších tréninků přípravky, které jsou všechny zdarma

 

PRO KOHO JE PŘÍPRAVKA?

Pro všechny kluky a holky od mateřské školy (cca od 4 let) až po třetí třídu.

Těšíme se na společnou hokejovou budoucnost!

 

V případě zájmu o další informace nás můžete kontaktovat:

Dominik Boniatti

, +420 731 447 365

 

 

Hlavní trenér Marek Volf

 

 

Trenéři přípravky, licenceE-mail
Boniatti Dominik, C
Duriš Matúš, Asistent
Fišera Jan, C
Foltyn Tomáš, C
Jung Patrik, Asistent
Ovčaří Jan, C
Pútec Peter, Asistent
Trnený Jan, C
Zemánek Jakub, B

 

 


 


 

 

Hlavní partner

Partneři klubu

Mediální partneři

Škola mladých hokejistů

Tvorba a správa webu