Třeťáci se představili poprvé na domácím ledě

01.11.2015 | Dominik Boniatti Třeťáci se představili poprvé na domácím ledě

Karvinští třeťáci a mladší se představili poprvé na karvinském ledě. Ve druhém kole své soutěže přivítali na domácím ledě Kopřivnici a Nový Jičín.

 

První družstvo se představilo v sestavě: Růžička Filip - Brecher Filip, Jaroš Dominik, Jaroš Jan, Magner Oskar, Skopal Adam, Tropotanov Radek a Urbačka Jan.

 

Ti si poradili s Kopřivnicí 8:7 a Novému Jičínu podlehli poměrem 3:8.

 

Druhý tým se skládal z mladších hráčů a hráčů začínajících: Michalski Matyáš - Boniatti Filippo, Damps Wiktoria, Gertner Josef, Hájek Adam, Helis Daniel, Kukko Oliver, Niemczyk Maxmilián a Volf Marek ml.,

 

Ti s Kopřivnicí hráli 1:17 a s Novým Jičínem hráli vyrovnaně pouze jednu třetinu. Nakonec 5:17. Mates Michalski chytal skvěle i když to podle výsledku nevypadá.

 

Ovšem u této kategorie je důležité, aby hrály všechny děti a chytali všichni gólmani. Jak ČSLH, tak karvinští trenéři apelují na to, aby minihokejové výsledky nebyly pro hráče a hlavně rodiče stěžejní. V této kategorii jsou výkonnostní rozdíly obrovské, jelikož jestli někdo hraje od 4 let nebo od 7 a právě začal, se projevuje v této kategorii velkým výkonnostním rozdílem. Proto hlavně Vy rodiče musíte děti podporovat a ne se na ně zlobit, že něco udělaly špatně. Děti se v této kategorii nesmí bát udělat chybu.

SK Karviná - HC Kopřivnice 8 : 7 (3:3, 2:2, 3:2)
Datum25.10.2015, 09:00
Základní část - minihokej A2. kolo
Rozhodčí: Tkáč Tomáš Diváci: 73

Sestava SK Karviná

Brecher Filip, Jaroš Dominik, Jaroš Jan, Magner Oskar, Růžička Filip, Skopal Adam, Tropotanov Radek, Urbačka Jan,

Sestava HC Kopřivnice

Studený Sam - Marejka Ondřej, Holub David, Douda Jiří, Němec Václav, Krupníková Karolína, Klesla Tomáš

Hlavní partner

Partneři klubu

Mediální partneři

Škola mladých hokejistů

Tvorba a správa webu