SŽ - V Novém Jičíně další remíza

01.11.2015 | Dominik Boniatti SŽ - V Novém Jičíně další remíza

Po domácím remízovém zápase s Prostějovem se starší žáci vydali na led Nového Jičína. Také ve 12. kole soutěže karvinští remízovali, tentokrát 3:3 a další bod je na světě.

Lukáš Kulawiak byl prvním úspěšným střelcem v zápase a poslal Karvinou do vedení. Nový Jičín ještě v první třetině dokázal vývoj utkání otočit na 2:1 ze svého pohledu. Ve druhé dvacetiminutovce nepadl ani jeden gól a utkání tak bylo stále otevřené.

Na vyrovnání v poslední části se nemuselo čekat příliš dlouho. V čase 40:49 vyrovnal Adam Procházka. O dvě minuty později mohli karvinští odskočit na dvougólové manko, ale trestné střílení zůstalo nevyužito. Nový Jičín v 52. minutě využil nabídnutou přesilovou hru. Poslední gólovou tečku si připsala na konto Patricie Škorpíková v čase 54:31. Vyrovnaný stav 3:3 vydržel až do konce utkání.

Následující zápas bude s našim regionálním rivalem HC Orlová.

HK Nový Jičín - SK Karviná 3 : 3 (2:1, 0:0, 1:2)
Datum28.10.2015, 11:00
Základní část12. kolo
1. třetina
ČasBranky
04:53SK Karviná, Kulawiak Lukáš (Škorpíková Patricie, Volf Kristián)
09:16HK N. Jičín, Martinec Michal (Burýšek Adam)
15:34HK N. Jičín, Burýšek Adam (Martinec Michal, Schmidt Martin)
ČasVyloučení
17:59Martinec Michal, HK N. Jičín (podražení), 2 min.
2. třetina
ČasBranky
Bez branek
26:34Kafka Daniel, SK Karviná, (vysoká hůl), 2 min.
3. třetina
ČasBranky
40:49SK Karviná, Procházka Adam (Bez asistence)
51:31HK N. Jičín, Schmidt Martin (Martinec Michal, Burýšek Adam)
54:31SK Karviná, Škorpíková Patricie (Bez asistence)
42:48Martinec Michal, HK N. Jičín (podražení), TS
50:09Kafka Daniel, SK Karviná, (nedovolené bránění), 2 min.
Rozhodčí: Havlík Jaroslav - Kaška Petr, Bc. Kittel Petr Diváci: 32 Počet trestů SK Karviná: 2 Počet trestů HK Nový Jičín: 2