Nejmenší hokejisté zahájili sezónu prvními zápasy

01.11.2015 | Dominik Boniatti Nejmenší hokejisté zahájili sezónu prvními zápasy

Druhá třída a mladší se poprvé představili v této sezóně a hned na domácím ledě. Zvítězit se jim ovšem nepodařilo ani proti Kopřivnici ani proti Novému Jičínu.

 

První družstvo bylo postaveno z hráčů: Růžička Filip - Boniatti Filippo, Dostal Petr, Hájek Adam, Helis Daniel, Jaroš Dominik, Niemczyk Maxmilián, Počarovský Michael a Volf Marek ml.

 

První tým hrál s Kopřivnicí vyrovnaně, ale nakonec podlehl 7:10. Na Nový Jičín nestačili a prohráli poměrem 0:28.

 

Druhý tým se skládal z: Hlavenka Tobiáš, Michalski Matyáš - Barnošák Brian, Cihlář Daniel, Dvořáček Jakub, Novák Vojtěch, Seroiszka Petr, Škvaridlo Dominik, Uchytil Lukáš, Varšanyi David a Varšanyiová Karolína.

 

Druhé družstvo, které se skládalo z našich nejmenších hokejistů i těch, kteří začali s hokejem toto záři, prohrálo s Kopřivnicí 1:18 a s Novým Jičínem 0:17.

 

Ovšem u této kategorie je důležité, aby hrály všechny děti a chytali všichni gólmani. Jak ČSLH, tak karvinští trenéři apelují na to, aby minihokejové výsledky nebyly pro hráče a hlavně rodiče stěžejní. V této kategorii jsou výkonnostní rozdíly obrovské, jelikož jestli někdo hraje od 4 let nebo od 7 a právě začal, se projevuje v této kategorii velkým výkonnostním rozdílem. Proto hlavně Vy rodiče musíte děti podporovat a ne se na ně zlobit, že něco udělaly špatně. Děti se v této kategorii nesmí bát udělat chybu.

SK Karviná - HC Kopřivnice 7 : 10 (3:4, 2:2, 2:4)
Datum28.10.2015, 09:00
Základní část - minihokej A1. kolo
Rozhodčí: Šrom Karel Diváci: 91

Sestava SK Karviná

Boniatti Filippo, Dostal Petr, Hájek Adam, Helis Daniel, Jaroš Dominik, Niemczyk Maxmilián, Počarovský Michael, Růžička Filip, Volf Marek ml.,

Sestava HC Kopřivnice

Kučera Oliver - Lyčková Sabina, Krupníková Karolína, Vrubel Matouš, Rek Sidney, Jalůvka Jakub, Ocásek Jan

Hlavní partner

Partneři klubu

Mediální partneři

Škola mladých hokejistů

Tvorba a správa webu