Čtvrťáci zvítězili nad Havířovem i Těšínem

04.11.2015 | Dominik Boniatti Čtvrťáci zvítězili nad Havířovem i Těšínem

Karvinští čtvrťáci a mladší se o víkendu vydali do Havířova, kde je čekaly dva zápasy. Samozřejmě proti domácímu celku HC AZ Havířov 2010 a dalším týmem byl TJ Slavoj Český Těšín.

 

Karvinské „A“ družstvo bylo složeno z hráčů: Růžička Filip - Barnošák Bruno, Gajdušek Lukáš, Hansel Tomáš, Jung Samuel, Magner Oskar, Pieczonka Vojtěch, Sikora Petr, Tropotanov Radek a Zwierzyna Jan.

 

„B“ tým odjel v sestavě: Michalski Matyáš - Brecher Filip, Damps Wiktoria, Gertner Josef, Hájek Adam, Jaroš Dominik, Jaroš Jan, Kukucz Patrik, Skopal Adam a Urbačka Jan.

 

„A“ si poradilo s domácím Havířovem 9:7, který porazili týmovým výkonem a skvěle zachytal Filip Růžička. Český Těšín, se kterým před 14ti dny prohráli 12:11, nyní porazili poměrem 11:4.

 

Ovšem u této kategorie je důležité, aby hrály všechny děti a chytali všichni gólmani. Jak ČSLH, tak karvinští trenéři apelují na to, aby minihokejové výsledky nebyly pro hráče a hlavně rodiče stěžejní. V této kategorii jsou výkonnostní rozdíly obrovské, jelikož jestli někdo hraje od 4 let nebo od 7 a právě začal, se projevuje v této kategorii velkým výkonnostním rozdílem. Proto hlavně Vy rodiče musíte děti podporovat a ne se na ně zlobit, že něco udělaly špatně. Děti se v této kategorii nesmí bát udělat chybu.

HC AZ Havířov 2010 - SK Karviná 7 : 9 (2:4, 2:1, 3:4)
Datum01.11.2015, 09:00
Základní část - minihokej A5. kolo
Rozhodčí: Kuchař Denis Diváci: 101

Sestava SK Karviná

Barnošák Bruno, Gajdušek Lukáš, Hansel Tomáš, Jung Samuel, Magner Oskar, Pieczonka Vojtěch, Růžička Filip, Sikora Petr, Tropotanov Radek, Zwierzyna Jan,

Sestava HC AZ Havířov 2010

Uhrin Jan - Zielinski Aleš, Grygar Kryštof, Toma Jakub, Jarolím Jakub, Jurček Vojtěch, Karas Antonín, Gnida Filip, Kozačka Ondřej, Polach Patrik, Beleš Daniel

Hlavní partner

Partneři klubu

Mediální partneři

Škola mladých hokejistů

Tvorba a správa webu