SŽ - V regionálním derby uspěli 4:2!

04.11.2015 | Dominik Boniatti SŽ - V regionálním derby uspěli 4:2!

Starší žáci se o víkendu utkali se svým regionálním soupeřem Orlovou. Do tabulky si připsali dva body za vítězství 4:2, ač utkání začalo jednoznačněji. Od druhé poloviny zápasu hosté zabrali a nebyli daleko od vyrovnání.

V první třetině to byli karvinští, kteří pálili jednu střelu za druhou na gólmana hostů. První přesnou trefu zaznamenal v čase 10:34 Daniel Kafka. V 18. minutě první třetiny Patricie Škorpíková po samostatné akci z buly v útočném pásmu překonala orlovského brankáře podruhé. Do šaten šli karvinští za stavu 2:0 a s předvedenou hrou mohli být spokojeni.

Druhá část byla o poznání vyrovnanější. Na 3:0 zvyšoval Adam Berousek a první gól vsítili také hosté. V poslední části se podařilo hostům v 56. minutě hry snížit na rozdíl jednoho gólu a rázem ožili. Od vyrovnávací nebyly daleko, ale Matěj Halouzka, který před poslední dvacetiminutovkou střídal úspěšného Zdeňka Machyňáka, svůj tým podržel. Patricie Škorpíková zvyšovala na 4:2 střelou do prázdné brány.

Dalším soupeřem po menší pauze bude Zubr Přerov. Karvinští odehrají 14. kolo soutěže 11. 11. na domácím kluzišti Přerova.

SK Karviná - HC Orlová 4 : 2 (2:0, 1:1, 1:1)
Datum31.10.2015, 11:00
Základní část13. kolo
1. třetina
ČasBranky
10:34SK Karviná, Kafka Daniel (Procházka Adam)
17:50SK Karviná, Škorpíková Patricie (Bez asistence)
ČasVyloučení
Bez trestů
2. třetina
ČasBranky
25:02SK Karviná, Berousek Adam (Procházka Adam, Škorpíková Patricie)
35:44HC Orlová, Valový Marek (Chod Vašek)
39:26Valový Marek, HC Orlová (faul loktem), 2 min.
3. třetina
ČasBranky
55:11HC Orlová, Teplanský Aladár (Chod Vašek)
59:49SK Karviná, Škorpíková Patricie (Seroiszková Klára)
40:37Volf Kristián, SK Karviná, (podražení), 2 min.
Rozhodčí: Šmíd Jiří - Boniatti Dominik, Monski Ondřej, Diváci: 51 Počet trestů SK Karviná: 1 Počet trestů HC Orlová: 1