MŽ - Z Nového Jičína s dalším vítězstvím!

01.11.2015 | Dominik Boniatti MŽ - Z Nového Jičína s dalším vítězstvím!

Mladší žáci si po 12. kole soutěže připisují na konto své 11 vítězství. Tentokrát z Nového Jičína dovezli jednoznačné vítězství 9:2.

Již v první třetině strhli karvinští vedení na svou stranu. Ve 3. minutě dostali domácí možnost trestného střílení za faul Ondřeje Popka. S tím si Filip Bogar poradil a na první branku jsme si museli ještě počkat. V čase 7:02 se prosadil Jakub Vydiolek, kterého v čase 15:00 následoval Dominik Kolat. Ve druhé části karvinští přidali dalších 5 gólů. Postupně se prosadili Vydiolek, Sikora, Kolat, Hansel a Mendlík. Také domácí celek se jednou prosadil. V poslední části zvyšoval Dominik Pfeifer a Petr Sikora.

To, že karvinští mladší žáci podávají prozatím suverénní výkony, je pomalu jasná věc. Jen se nesmí uchlácholit pěknými výsledky a nadále pokračovat v nastoleném režimu. Dalším soupeřem bude v regionálním derby Orlová, která již 7x v řadě neprohrála.

HK Nový Jičín - SK Karviná 2 : 9 (0:2, 1:5, 1:2)
Datum28.10.2015, 09:00
Základní část12. kolo
1. třetina
ČasBranky
07:02SK Karviná, Vydiolek Jakub (Mendlík Daniel)
15:00SK Karviná, Kolat Dominik (Mendlík Daniel)
ČasVyloučení
02:36Popek Ondřej, SK Karviná, (podražení), TS
2. třetina
ČasBranky
21:26SK Karviná, Vydiolek Jakub (Mendlík Daniel, Kolat Dominik)
25:10SK Karviná, Sikora Petr (Jung Samuel)
27:26SK Karviná, Kolat Dominik (Popek Ondřej)
30:30HK N. Jičín, Chmel Denis (Rigo Šimon)
37:50SK Karviná, Hansel Tomáš (Sikora Petr, Pavlovský Martin)
38:12SK Karviná, Mendlík Daniel (Kolat Dominik, Popek Ondřej)
23:51Pfeifer Dominik, SK Karviná, (podražení), 2 min.
26:43Jung Samuel, SK Karviná, (hákování), 2 min.
35:30Vydiolek Jakub, SK Karviná, (podražení), 2 min.
3. třetina
ČasBranky
48:10SK Karviná, Pfeifer Dominik (Sikora Petr)
58:14HK N. Jičín, Monsport Ondřej (Bezděk Vojtěch)
58:27SK Karviná, Sikora Petr (Bez asistence)
47:09Pavlovský Martin, SK Karviná, (podražení), 2 min.
55:58Mendlík Daniel, SK Karviná, (hákování), TS
Rozhodčí: Kaska Petr, Bc. Kittel Petr Diváci: 49 Počet trestů SK Karviná: 6 Počet trestů HK Nový Jičín: 0