MŽ - Jestřábi odletěli s devíti góly!

28.10.2015 | Dominik Boniatti MŽ - Jestřábi odletěli s devíti góly!

Mladší žáci opět úřadovali. Na domácím ledě si nyní poradili s Jestřábi z Prostějova. Další dva body do tabulky si připsali za vítězství 9:5.

Domácí celek začal aktivně již od první třetiny. V čase 4:23 otevřel skóre Petr Sikora. Daniel Mendlík v čase 13:23 zvýšil na 2:0. V 18. minutě se skóre měnilo již na 3:0 zásluhou Dominika Kolata a do šaten se šlo se tříbrankovým náskokem.

Druhou část vyhráli hosté poměrem 3:2. Za karvinské se prosadil Daniel Mendlík a Jakub Vydiolek. V poslední třetině hosté snížili na rozdíl jedné branky 4:5, ale následnými přesnými střelami Mendlíka, Hansela a Sikory domácí znova odskočili svému soupeři. Ten jen v čase 59:19 korigoval na konečných 9:5.

Dalším soupeřem karvinských mladších žáků bude Nový Jičín.

SK Karviná - LHK Jestřábi Prostějov 9 : 5 (3:0, 2:3, 4:2)
Datum24.10.2015, 10:00
Základní část11. kolo
1. třetina
ČasBranky
04:23SK Karviná, Sikora Petr (Kolat Dominik, Vydiolek Jakub)
13:23SK Karviná, Mendlík Daniel (Magner Igor)
17:51SK Karviná, Kolat Dominik (Vydiolek Jakub, Pavlitová Barbora)
ČasVyloučení
17:42Pfeifer Dominik, SK Karviná, (podražení), 2 min.
2. třetina
ČasBranky
24:52LHK Prostějov, Fiala Samuel (Bez asistence)
27:59SK Karviná, Mendlík Daniel (Popek Ondřej, Kolat Dominik)
28:57LHK Prostějov, Fiala Samuel (Bez asistence)
36:40SK Karviná, Vydiolek Jakub (Mendlík Daniel)
38:48LHK Prostějov, Grulich Samuel (Bez asistence)
32:13Fiala Samuel, LHK Prostějov (nesportovní chování), 10 min.
3. třetina
ČasBranky
50:17LHK Prostějov, Žák Jan (Bez asistence)
50:42SK Karviná, Mendlík Daniel (Kolat Dominik)
51:49SK Karviná, Hansel Tomáš (Bez asistence)
54:38SK Karviná, Sikora Petr (Bez asistence)
57:29SK Karviná, Mendlík Daniel (Kolat Dominik)
59:19LHK Prostějov, Grulich Samuel (Bez asistence)
51:18Žák Jan, LHK Prostějov (krosček), 2 min.
Rozhodčí: Šrom Karel - Zemánek Tomáš Diváci: 43 Počet trestů SK Karviná: 1 Počet trestů LHK Jestřábi Prostějov: 2