MŽ - Přistřihli Orlům křídla!

04.11.2015 | Dominik Boniatti MŽ - Přistřihli Orlům křídla!

Nejúspěšnější karvinské družstvo je bezesporu tým mladších žáků. Na kontě mají pouze jednu porážku a sídlí na druhém místě tabulky hned za Vítkovicemi. Další soupeř, na kterého si vyšlápli, byli Orli ze sousední Orlové. Ti nakonec odletěli s osmi brankami.

Zápas začal již od začátku na výbornou pro karvinské. Ve 14. vteřině skóroval Jakub Vydiolek. O necelé dvě minuty později navyšoval Petr Sikora, který se trefil ještě jednou o malou chvíli později. V čase 13:10 se podruhé trefil také Jakub Vydiolek a do šaten se šlo za příznivého skóre 4:1.

Karvinští si od poloviny zápasu klasicky prohodili posty tak, že obránci šli do útoku a naopak, aby všichni hráli všechno. Přesto Karvinští váleli dál. V čase 32:10 se prosadil Dominik Kolat. Samuel Jung o minutu později zvyšoval na 6:1. V poslední třetině se prosadil Daniel Mendlík z kraje třetiny. V čase 41:17 upravil na konečných 8:1 Samuel Jung. V utkání také zvonila 3x tyč hostující svatyně. Šance hostů likvidoval dobrými zákroky Lukáš Bogar.

Výborné výkony potvrzuji skvělý přístup jak hráčů, tak trenérů. Dalším soupeřem karvinských mladších žáků bude HC ZUBR Přerov, který nás přivítá 11. listopadu od 15:00 hodin.

SK Karviná - HC Orlová 8 : 1 (4:1, 2:0, 2:0)
Datum31.10.2015, 09:00
Základní část13. kolo
1. třetina
ČasBranky
00:14SK Karviná, Vydiolek Jakub (Kolat Dominik)
01:58SK Karviná, Sikora Petr (Hansel Tomáš, Jung Samuel)
05:54SK Karviná, Sikora Petr (Vydiolek Jakub)
10:00HC Orlová, Irgl Patrik (Olah Martin)
13:10SK Karviná, Vydiolek Jakub (Kolat Dominik, Mendlík Daniel)
ČasVyloučení
09:06Orság Matyáš, SK Karviná, (nedovolené bránění), 2 min.
10:47Pail Václav, HC Orlová (faul loktem), 2 min.
14:02Sikora Petr, SK Karviná, (hrubost), 2 min.
14:02Hansel Tomáš, SK Karviná, (hrubost), 2 min.
14:02Pail Václav, HC Orlová (hrubost), 2 min.
14:02Kůrka Jan, HC Orlová (hrubost), 2 min.
18:15Kolat Dominik, SK Karviná, (vražení na hrazení), 2 min.
18:46Pail Václav, HC Orlová (vražení na hrazení), 2 min.
2. třetina
ČasBranky
32:10SK Karviná, Kolat Dominik (Mendlík Daniel, Vydiolek Jakub)
33:23SK Karviná, Jung Samuel (Mendlík Daniel)
36:32Orság Matyáš, SK Karviná, (držení), 2 min.
3. třetina
ČasBranky
40:58SK Karviná, Mendlík Daniel (Kolat Dominik)
41:17SK Karviná, Jung Samuel (Hansel Tomáš)
46:19Vydiolek Jakub, SK Karviná, (hákování), 2 min.
52:26Hansel Tomáš, SK Karviná, (sekání), 2 min.
52:55Žak Lukáš, HC Orlová (podražení), 2 min.
58:25Vadovič Michal, HC Orlová (podražení), 2 min.
Rozhodčí: Boniatti Dominik, Monski Ondřej Diváci: 73 Počet trestů SK Karviná: 7 Počet trestů HC Orlová: 6