MD - Černí Vlci skórovali 11krát

29.10.2015 | Dominik Boniatti MD - Černí Vlci skórovali 11krát

Karvinští dorostenci vyrazili na zápas s Černými Vlky. Zápas to nebyl ze strany Karviné třikrát povedený a domů přijeli s jedenáctigólovým přídělem.

První třetina byla vyrovnaná. Hrálo se na obě strany. První gól vsítili domácí. Za hosty vyrovnával v čase 9:29 Přemysl Krul. O necelou minutu později šli domácí znova do jednobrankového vedení. Druhá část zápasu přinesla stejný výsledek jako ta první – 2:1. Za karvinské se prosadil Miroslav Jilich.

Karvinským došly síly a ve třetí části dominoval domácí celek. Na konečných 11:3 snížil Tomáš Rozbroj v čase 59:33.

Mladší dorostence čeká další zápas po dvoutýdenní pauze na ledě Brumova, kde se představí 14. listopadu od 09:00 hodin.

HC Černí Vlci - SK Karviná 11 : 3 (2:1, 2:1, 7:1)
Datum24.10.2015, 09:00
Základní část10. kolo
1. třetina
ČasBranky
06:56HC Černí Vlci, Pernický Vojtěch (Bez asistence)
09:29SK Karviná, Krul Přemysl (Bez asistence)
10:09HC Černí Vlci, Janík Marian (Pernický Vojtěch)
ČasVyloučení
04:18Žídek Martin, HC Černí Vlci (podražení), 2 min.
09:00Buršík Martin, HC Černí Vlci (hákování), 2 min.
09:12Rozbroj Tomáš, SK Karviná, (nedovolené bránění), 2 min.
2. třetina
ČasBranky
24:04HC Černí Vlci, Vašenka Jan (Žídek Martin)
28:52SK Karviná, Jilich Miroslav (Krul Přemysl)
34:23HC Černí Vlci, Buršík Martin (Pernický Vojtěch, Zátopek Libor)
31:31Krul Přemysl, SK Karviná, (držení), 2 min.
36:00Chmiel Jan, SK Karviná, (sekání), 2 min.
38:33Žídek Martin, HC Černí Vlci (vysoká hůl), 2 min.
3. třetina
ČasBranky
43:28HC Černí Vlci, Pernický Vojtěch (Janík Marian)
44:12HC Černí Vlci, Buršík Martin (Kotala Lumír)
45:29HC Černí Vlci, Žídek Martin (Kotala Lumír)
48:15HC Černí Vlci, Janík Marian (Kotala Lumír, Žídek Martin)
55:43HC Černí Vlci, Vašenka Jan (Janík Marian)
56:03HC Černí Vlci, Kotala Lumír (Najzar Petr)
57:28HC Černí Vlci, Zajíc Daniel (Kotala Lumír)
59:33SK Karviná, Rozbroj Tomáš (Bez asistence)
49:23Pernický Vojtěch, HC Černí Vlci (napadení), 2 min.
52:19Kotala Lumír, HC Černí Vlci (vysoká hůl), 2 min.
Rozhodčí: Neuvedeno Diváci: 40 Počet trestů SK Karviná: 3 Počet trestů HC Černí Vlci: 5