SD - Ze Šumperka bez bodů

04.11.2015 | Dominik Boniatti SD - Ze Šumperka bez bodů

Starší dorostenci se vydali do Šumperku, kde se utkali s domácím celkem HK Hokej Šumperk 2003. Zápas rozhodla první třetina, kterou hosté zaspali a následně již svého soka gólově nedohnali 5:3.

V čase 6:31 šli domácí do vedení. V 10. minutě zvyšovali na 2:0 z přesilové hry. Snížení přišlo až ve druhé dvacetiminutovce z hole Petra Wojtyly. O nedlouho později Šumperk zvýšil na 3:1. Další snížení na jednogólový rozdíl zařídil Dominik Molín v čase 28:18. Ihned po následujícím vhazování na středovém kruhu ujel domácí Jakub Čada, který se ve střelbě neminul a domácí znova vedli o dva góly. V čase 34:41 byl rozdíl již třígólový, ale na konečných 3:5 z pohledu hostů upravil skóre Petr Wojtyla v čase 37:45.

V poslední třetině jsme se již gólů nedočkali. Domácí se tak mohli radovat z vítězství 5:3. Také u starších dorostenců následuje delší pauza, po které se 13. listopadu utkají s Warriorem Brno na domácím ledě.

HK Hokej Šumperk 2003 - SK Karviná 5 : 3 (2:0, 3:3, 0:0)
Datum01.11.2015, 10:45
Základní část13. kolo
1. třetina
ČasBranky
06:31HK Šumperk, Urban Martin (Rutar Ludvík)
09:34HK Šumperk, Spatharis Anagnostis (Výkruta Tomáš)
ČasVyloučení
07:31Pawlas Mateusz, SK Karviná, (faul kolenem), 2 min.
08:43Wojtyla Petr, SK Karviná, (podražení), 2 min.
17:01Urban Martin, HK Šumperk (sekání), 2 min.
18:17Schwitala Marek, SK Karviná, (napadení), 2 min.
19:02Rozbroj Jiří, HK Šumperk (nedovolené bránění), 2 min.
2. třetina
ČasBranky
21:31SK Karviná, Wojtyla Petr (Bez asistence)
22:59HK Šumperk, Jankú Libor (Rutar Adam)
28:18SK Karviná, Molin Dominik (Klíma Kamil)
28:28HK Šumperk, Čada Jakub (Holínek Martin)
34:41HK Šumperk, Jankú Libor (Urban Martin, Výkruta Tomáš)
37:45SK Karviná, Wojtyla Petr (Hladil Mario)
23:10Spatharis Anagnostis, HK Šumperk (hákování), 2 min.
32:02Rutar Ludvík, HK Šumperk (hrubost), 2 min.
32:02Faltus Jan, HK Šumperk (hrubost), 2 min.
32:02Baron Pavel, SK Karviná, (sekání), 2 min.
32:39Výkruta Tomáš, HK Šumperk (faul kolenem), 2 min.
39:51Molin Dominik, SK Karviná, (držení), 2 min.
39:56Pawlas Mateusz, SK Karviná, (hákování), 2 min.
3. třetina
ČasBranky
Bez branek
43:32Hladil Mario, SK Karviná, (podražení), 2 min.
53:10Pawlas Mateusz, SK Karviná, (podražení), 2 min.
Rozhodčí: Vepřek Luděk - Markovský Daniel, Zouhar Martin Diváci: 50 Počet trestů SK Karviná: 8 Počet trestů HK Hokej Šumperk 2003: 6