SD - V Přerově prohra 4:6

28.10.2015 | Dominik Boniatti SD - V Přerově prohra 4:6

Starší dorostenci vyjeli na led silného Přerova, kde dokázali s dobrým týmem odehrát vyrovnanou partii. Bod ovšem nepřivezli žádný. Za prohru 4:6 body zůstaly domácím Zubrům.

V první třetině skórovali dvakrát domácí z toho jednou ve vlastním oslabení. Ze začátku druhé třetiny zvyšovali již na 3:0. První gól Karviné přišel až v druhé polovině zápasu. V čase 31:09 se prosadil Dominik Klus a využil tak přesilovou hru. Následně domácí odskočili na rozdíl čtyř branek 5:1. V čase 35:39 se blýskl přesnou trefou Kristián Sojka a snížil rozdíl ve skóre.

Poslední třetina se podařila karvinským vyhrát. V čase 58:15 snižoval na 3:6 Pavel Baron a v čase 59:12 využil další přesilovou hru Michal Macko. Konečný výsledek 6:4 není tak propastný, jak se ze začátku utkání mohlo zdát. Dalším soupeřem starších dorostenců bude Hodonín, který přivítáme na domácím ledě.

HC Zubr Přerov - SK Karviná 6 : 4 (2:0, 3:2, 1:2)
Datum24.10.2015, 12:15
Základní část11. kolo
1. třetina
ČasBranky
03:12HC Přerov, Horký Adam (Galetka Martin)
07:33HC Přerov, Petráš Matěj (Bez asistence)
ČasVyloučení
05:22Ligocký Josef, SK Karviná, (sekání), 2 min.
06:47Zdráhal Tomáš, HC Přerov (napadení), 2 min.
2. třetina
ČasBranky
23:37HC Přerov, Horký Adam (Galetka Martin, Spálovský Adam)
31:09SK Karviná, Klus Dominik (Klocek Kamil, Molin Dominik)
32:06HC Přerov, Plášek Karel (Klapal Kryštof, Štastný Denis)
33:52HC Přerov, Palacký Lukáš (Matuška Jan, Zdráhal Tomáš)
35:39SK Karviná, Sojka Kristián (Bez asistence)
25:15Pieczonka Jan, SK Karviná, (podražení), 2 min.
27:35Galetka Martin, HC Přerov (sekání), 2 min.
30:24Hráčská lavice, HC Přerov (příliš mnoho hráčů na ledě), 2 min.
31:41Hladil Mario, SK Karviná, (krosček), 2 min.
40:00Pečonka Tomáš, SK Karviná, (napadení), 2 min.
3. třetina
ČasBranky
41:49HC Přerov, Matuška Jan (Palacký Lukáš, Zdráhal Tomáš)
58:15SK Karviná, Baron Pavel (Pieczonka Jan)
59:12SK Karviná, Macko Michal (Hladil Mario, Teplanský Radim)
44:24Horecký Martin, SK Karviná, (hrubost), 2 min.
45:27Spálovský Adam, HC Přerov (podražení), 2 min.
49:59Petráš Matěj, HC Přerov (hrubost), 2 min.
59:06Šico Tomáš, HC Přerov (držení), 2 min.
59:18Vícha Patrik, SK Karviná, (nesportovní chování), 10 min.
Rozhodčí: Čaja Tomáš - Navrátil Lukáš, Sedlák Petr Diváci: 50 Počet trestů SK Karviná: 7 Počet trestů HC Zubr Přerov: 6