J - S Porubou neudrželi krok

02.11.2015 | Dominik Boniatti J - S Porubou neudrželi krok

Juniorský celek SK Karviná trápí nemoci a tak k nejsilnějšímu soupeři vyjeli v nejmenším možném počtu 10 + 1. Svému soupeři dokázali vzdorovat do 27. minuty, následně došly síly proti kvalitním borcům Poruby. Domácím zůstali všechny tři body za vysoké vítězství 11:2.

Skóre zápasu otevřeli domácí, když střelou z ostrého úhlu překonal Juránka Patrik Gola. V čase 14:18 karvinští vyrovnali zásluhou Jakuba Kurowského, který nahodil puk na bránu. Gólman nahozený puk neviděl a karvinští tak se štěstím vyrovnali na 1:1.

Do druhé části vlítli domácí jako uragán. Po devatenácti vteřinách šli znova do jednobrankového vedení. O dvě minuty později již Patrik Gola kompletoval hattrick. Následně přišel na řadu ještě poslední vzdor karvinských, když po hrubce domácí obrany skóroval Daniel Vlček z mezikruží. Následně již karvinští hrající na dvě lajny nedokázali držet vysoké tempo hry se svým soupeřem.

Hosté zbývající část s přehledem vyhráli a mohli se nakonec radovat z vysokého vítězství 11:2.

Další kolo odehrají karvinští junioři až za dva týdny 15. listopadu na domácím ledě. Ve spojené části s jižní skupinou se poprvé utkají s HC Zubr Přerov od 13:30 hodin.

HC RT TORAX Poruba - SK Karviná 11 : 2 (1:1, 6:1, 4:0)
Datum30.10.2015, 17:00
Základní část10. kolo
1. třetina
ČasBranky
06:05HC Poruba, Gola Patrik (Štěpán Matěj)
14:18SK Karviná, Kurowski Jakub (Trnený Jakub, Čadílek David)
ČasVyloučení
03:40Gola Patrik, HC Poruba (zdržování hry), 2 min.
10:29Kania Jakub, SK Karviná, (podražení), 2 min.
16:50Kurowski Jakub, SK Karviná, (hákování), 2 min.
2. třetina
ČasBranky
20:19HC Poruba, Gola Patrik (Gola Robin, Mládek Jonáš)
22:39HC Poruba, Gola Patrik (Hranoš Michal)
25:49SK Karviná, Vlček Daniel (Bez asistence)
26:52HC Poruba, Gelnar Jakub (Smrčka Marek)
30:51HC Poruba, Korec Jan (Kurník Antonín, Boháč Filip)
32:27HC Poruba, Pěnčík Marek (Široký Jaromír)
35:20HC Poruba, Bialoň Jakub (Gola Patrik)
21:13Kropka Adam, HC Poruba (sekání), 2 min.
37:23Korec Jan, HC Poruba (podražení), 2 min.
38:45Mládek Jonáš, HC Poruba (podražení), 2 min.
40:00Zavadil Jan, HC Poruba (zdržování hry), 2 min.
3. třetina
ČasBranky
47:30HC Poruba, Pěnčík Marek (Gelnar Jakub, Hranoš Michal)
57:53HC Poruba, Ščurek Petr (Bez asistence)
59:13HC Poruba, Kurník Antonín (Gola Robin)
59:35HC Poruba, Gelnar Jakub (Gola Patrik, Boháč Filip)
Rozhodčí: Mrkva Roman - Moravec Tomáš, Stonavský Martin Diváci: 80 Počet trestů SK Karviná: 2 Počet trestů HC RT TORAX Poruba: 6