SD - Na Třebíč nestačil

24.10.2015 | Dominik Boniatti SD - Na Třebíč nestačil

Starší dorostenci vstoupili do druhé poloviny základní části. Jako první soupeř je v letošní sezóně čekala Horácká Slavia Třebíč, kde podlehli svému soupeři 0:7. Také o víkendu, když narazili na Třebíč na domácím ledě, podlehli hostům shodně 0:7.

Třebíč se již od začátku utkání ujala otěží zápasu a určovala tempo hry. Zápas měli hosté pod kontrolou od začátku utkání. Již ve 4. minutě hosté otevřeli skóre utkání. Stav utkání po první třetině byl 0:2. Hosté shodně vyhráli také druhou část. Ve třetí dvacetiminutovce přidali ještě 3 góly a uzavřeli skóre zápasu na 0:7. Karvinští ze svých ojedinělých šancí netěžili ani jednou.

Dalším soupeřem starších dorostenců bude první celek tabulky Zubr Přerov.

SK Karviná - SK Horácká Slavia Třebíč 0 : 7 (0:2, 0:2, 0:3)
Datum23.10.2015, 15:30
Základní část10. kolo
1. třetina
ČasBranky
03:53SK Třebíč, Lupač Jan (Dundálek Dominik)
14:47SK Třebíč, Lupač Jan (Nejedlý Radim)
ČasVyloučení
02:32Michálek Vojtěch, SK Třebíč (faul loktem), 2 min.
10:29Macko Michal, SK Karviná, (podražení), 2 min.
2. třetina
ČasBranky
28:08SK Třebíč, Michálek Vojtěch (Sigmund Tomáš)
35:34SK Třebíč, Dundálek Dominik (Pacal Lukáš)
20:50Pečonka Tomáš, SK Karviná, (faul loktem), 2 min.
21:26Antoš Jiří, SK Karviná, (podražení), 2 min.
37:03Horecký Martin, SK Karviná, (nedovolené bránění), 2 min.
38:01Pawlas Mateusz, SK Karviná, (hrubost), 2 min.
38:01Dvořák Libor, SK Třebíč (hrubost), 2 min.
3. třetina
ČasBranky
42:24SK Třebíč, Michálek Vojtěch (Erat Jiří, Sigmund Tomáš)
43:39SK Třebíč, Michálek Vojtěch (Bez asistence)
57:41SK Třebíč, Sigmund Tomáš (Michálek Vojtěch)
40:54Baron Pavel, SK Karviná, (podražení), 2 min.
43:53Nejedlý Radim, SK Třebíč (podražení), 2 min.
45:59Pacalová Kristína, SK Třebíč (podražení), 2 min.
56:15Erat Jiří, SK Třebíč (napadení), 2 min.
Rozhodčí: Ing. Břetislav Škuta - Orság Radek, Tkáč Tomáš Diváci: 48 Počet trestů SK Karviná: 6 Počet trestů SK Horácká Slavia Třebíč: 5