J - další dobrý výkon se Vsetínem

27.10.2015 | Dominik Boniatti J - další dobrý výkon se Vsetínem

Karvinští junioři mají za sebou dobrý víkend. V pátek si vyšlápli na favorizovaný Havířov a v neděli nechybělo mnoho a také Vsetín mohl odjet bez bodů. Po vyrovnaném duelu 4:4 následovaly nájezdy, ve kterých byl Vsetín úspěšnější.

Již v čase 1:04 otevřel skóre zápasu Michal Anestis. V čase 5:22 již bylo vyrovnáno, ale v čase 7:35 Jakub Kurowski vrátil vedení na stranu domácích. Ovšem vsetínští v první třetině skórovali ještě dvakrát a před první sirénou se jim podařilo otočit skóre zápasu.

Druhá část patřila jednoznačně domácímu celku. Gólově se prosadil Ondřej Kasperlík a Daniel Vlček a skóre zápasu se znova přehouplo, tentokrát ve prospěch domácích. V poslední třetině padl jediný gól a to z hole útočníka hostů za záda skvěle chytajícího Jakuba Ovčařího. Stav utkání byl po základní hrací době 4:4 a o vítězi tak musely rozhodnout nájezdy. V dovednostní disciplíně byli úspěšnější hosté a z karvinského ledu si odváží 2 body.

Karvinští junioři mají za sebou další dobrý výkon. Pokud budou v nastoleném režimu pokračovat, na další body nebudou čekat dlouho. Další zápas odehrají ovšem na půdě favorita soutěže HC RT Torax Poruba, který se sluní na špici ligové tabulky.

SK Karviná - Valašský HK Vsetín 4 : 5 sn (2:3, 2:0, 0:1, 0:1)
Datum25.10.2015, 12:45
Základní část9. kolo
1. třetina
ČasBranky
01:04SK Karviná, Anestis Michal (Telega Denis, Kasperlík Ondřej)
05:22VHK Vsetín, Tydlačka Ondřej (Hryciow Michal)
07:35SK Karviná, Kurowski Jakub (Bez asistence)
12:52VHK Vsetín, Toman Adam (Janošek Miroslav, Tydlačka Ondřej)
19:52VHK Vsetín, Grygar Ondřej (Vašíček Vojtěch, Tydlačka Ondřej)
ČasVyloučení
05:31Kasperlík Ondřej, SK Karviná, (sekání), 2 min.
19:22Kalus Dominik, SK Karviná, (sekání), 2 min.
2. třetina
ČasBranky
23:57SK Karviná, Kasperlík Ondřej (Kurowski Jakub, Ovčaři Jakub)
39:19SK Karviná, Vlček Daniel (Kurowski Jakub, Frojda Matyáš)
26:11Vlček Daniel, SK Karviná, (sekání), 2 min.
29:57Kuchařík Lukáš, VHK Vsetín (sekání), 2 min.
3. třetina
ČasBranky
51:38VHK Vsetín, Janošek Miroslav (Hryciow Michal)
60:00VHK Vsetín, Vašíček Vojtěch (Bez asistence)
Bez trestů
Prodloužení
ČasBranky
Bez trestů
Rozhodčí: Bc. Šutara Václav - Ing. Barteček Lukáš, Vengřín Rudolf Diváci: 38 Počet trestů SK Karviná: 3 Počet trestů Valašský HK Vsetín: 1