Miroslav Fryčer shrnul dojmy z utkání

15.10.2015 | Ondřej Monski Miroslav Fryčer shrnul dojmy z utkání

Pane Fryčere, jak byste zhodnotil utkání z vašeho pohledu, kdy se hrálo o veledůležité body?  Hrálo se i o to, komu zůstane pověstný "Černý Petr". 

Utkání bylo důležité a 3 body jsme získali. Ono na krásu se moc nehrálo, těch šancí jsme měli spoustu, ale je to pořád stejná písnička - není střelec gólů. Máme spousty šancí, ale ty nikdo neproměňuje. Ale hlavní je, že tam padly dvě branky a z toho jsou tři body. Musím říct, že se hrálo opravdu o šest bodů, takže možná líbivý hokej to nebyl. Mužstvo příkladně bojovalo, brankář chytal výborně. V závěru byla u mužstva vidět trochu nervozita a strach o výsledek. Ale je jen otázka času, kdy tento tým bude mít větší sebevědomí a hráči budou hrát ještě lépe. 

 

Přesto se nejde nezeptat, v čem vidíte takové zlepšení v bojovnosti, v nasazení a také v disciplíně hráčů, kteří už nejsou tak vylučováni jako v úvodních zápasech. 

Kluci jsou dobře připraveni na zápas, navzájem si sedli a to i po personálních změnách v kabině. Ti kluci pochopili, co po nich trenéři chtějí a snaží se to plnit. Jsou inteligentní, chtějí se vyvarovat chyb a hlavně chtějí vyhrávat. 

 

Když už jsme u toho personálního řezu, neviděli jsme na ledě zkušeného borce Marka Ivana. Jak to? 

S Markem Ivanem jsme se definitivně rozloučili před několika dny. Marek Ivan se nám nehodil do naší koncepce. Ale to se týká i ostatních hráčů, se kterými jsme se museli rozloučit. 

 

Hledáme dál střelce, nebo je už kabina uzavřená? 

Ne není uzavřená, hledáme dál střelce, tým se musí doplnit. Ty přesilovky, gólové šance, to je třeba urychleně zlepšit. Velice se natrápíme, než vstřelíme gól. Proto hledáme další hráče, střelce. 

 

Chcete někoho za dnešní výkon vyzdvihnout? 

Já myslím, že vyzdvihuji celý kolektiv, za srdce, bojovnost, obětavost. Brankář Pútec chytá dobře s pomocí hráčů ve všech posledních zápasech a já doufám, že mu to vydrží, takže pochvala pro celý kolektiv.

SK Karviná - HC Bobři Valašské Meziříčí 2 : 1 (0:0, 2:0, 0:1)
Datum14.10.2015, 18:00
Základní část10. kolo
1. třetina
ČasBranky
Bez branek
ČasVyloučení
04:59Zbořil Lukáš, Val. Meziříčí (nedovolené bránění), 2 min.
06:09Tomek Matěj, Val. Meziříčí (držení), 2 min.
09:13Opravil Ladislav, SK Karviná, (držení), 2 min.
09:53Kovář Patrik, Val. Meziříčí (sekání), 2 min.
12:24Juhász Jakub, SK Karviná, (pád pod nohy), 2 min.
2. třetina
ČasBranky
24:13SK Karviná, Pobuta Pavel (Chomič Václav, Opravil Ladislav)
32:29SK Karviná, Foltyn Tomáš (Fišera Jan, Kasperlík Martin)
ČasVyloučení
20:47Varga Miroslav, Val. Meziříčí (vysoká hůl), 2 min.
24:06Kuchta Patrik, Val. Meziříčí (nedovolené bránění), 2 min.
30:20Baroš Vojtěch, Val. Meziříčí (faul kolenem), 2 min.
30:26Studený Václav, Val. Meziříčí (hákování), 2 min.
3. třetina
ČasBranky
58:22Val. Meziříčí, Kývala Martin (Varga David, Martiník Ondřej)
ČasVyloučení
Bez trestů
Rozhodčí: Koziol Jakub - Bojda Vladan, Mikler Tomáš Diváci: 162 Počet trestů SK Karviná: 2 Počet trestů HC Bobři Valašské Meziříčí: 7

Sestava SK Karviná

Baca Jakub, Deutsch Zdeněk, Duriš Matúš, Fišera Jan, Foltyn Tomáš, Gleich Michal, Chomič Václav, Jaroch Tomáš, Javín Miroslav, Juhász Jakub, Kasperlík Martin, Kasperlík Ondřej, Křibík Jan, Logunovs Arturs, Malík Tomáš, Motálek Tomáš, Pobuta Pavel, Pútec Peter, Václavík Tomáš, Vyčesaný Michal,

Sestava HC Bobři Valašské Meziříčí

Čáp Jan, Vydržel Lukáš - Zbořil Mikuláš, Studený Václav, Varga David, Martiník Ondřej, Sprušil Antonín, Kovář Patrik, Tomiga Michal, Pořický Jakub, Varga Miroslav, Vokurka Jiří, Medek Robin, Školoud Petr, Kývala Martin, Baroš Vojtěch, Kaluža Marek, Tomek Matěj, Hradil Zbyněk, Kuchta Patrik

Hlavní partner

Partneři klubu

Mediální partneři

Škola mladých hokejistů

Tvorba a správa webu