Historické tabulky

1963/1964: I. A třída - Skupina B

První sezóna po sloučení tří karvinských družstev. B tým nastupoval v okresním přeboru a v následné kvalifikaci o 1. A třídu neuspěl.

 1. TJ Baník ČSA Karviná           12   10   2   0    87:11    22
 2. Slavia VŠB Ostrava             12    8   2   2    33:23    18
 3. Sokol Polanka                  12    7   1   4    44:43    15
 4. Dukla Havířov-Suchá B          12    4   2   6    48:37    10
 5. Sokol Petřvald na Moravě       12    2   4   6    24:52     8
 6. Slavoj Český Těšín             12    2   2   8    28:67     6
 7. Slezan Frýdek-Místek           12    2   1   9    23:54     5

Kvalifikace do krajského přeboru
 1. Olomouc B                       4    3   1   0    24:8      7
 2. TJ Baník ČSA Karviná            4    2   1   1    19:22     5
 3. Baník Ostrava                   4    0   0   4    14:27     0

Spartak Mohelnice vzdal. První dva týmy tedy postupují do krajského přeboru.

 

1964/1965: Krajský přebor - Skupina A

 1. Dukla Havířov-Suchá            10    7   2   1    52:21    16
 2. TJ Baník ČSA Karviná           10    6   3   1    58:24    15
 3. TJ VŽKG Ostrava B              10    6   1   3    38:28    13
 4. Spartak Zbrojovka Vsetín       10    5   0   5    21:30    10
 5. Ostroj Opava                   10    3   0   7    25:46     6
 6. Baník Lazy (Orlová Zápotocký)  10    0   0  10    21:61     0

1965/1966: Krajský přebor

 1. TJ Baník ČSA Karviná           17   14   1   2   116:27    29
 2. TJ VŽKG Ostrava B              16   11   1   4    93:46    23
 3. Tatra Kopřivnice               16    8   4   4    64:33    20
 4. Dukla Havířov-Suchá            16    8   3   5    79:55    19
 5. Sokol Poruba                   17    8   1   8    62:92    17
 6. Slezan Opava B                 17    7   1   9    66:73    15
 7. Moravia DS Olomouc B           17    4   3  10    45:65    11
 8. Sokol Bohuňovice               15    3   5   7    40:71    11
 9. Spartak Zbrojovka Vsetín       12    4   1   7    41:70     9
10. Sokol Studénka                 15    1   2  12    28:102    4

Kvalifikace o postup do 2. ČSHL
 1. TJ Baník ČSA Karviná            4    3   0   1    19:12     6
 2. VTJ Dukla Hodonín               4    2   1   1    21:18     5
 3. TJ VŽKG Ostrava B               4    0   1   3    13:23     1

Karvinští poprvé postupili do druholigové soutěže pro příští již 14. ročník československé druhé nejvyšší hokejové soutěže.

 

1966/1967: 2. ČSHL - Skupina C

 1. Slezan OSP Opava               28   23   1   4   151:56    47
 2. Spartak Kr. strojírna Brno     28   18   5   5   121:71    41
 3. Moravia DS Olomouc             28   14   5   9    96:80    33
 4. TJ Baník ČSA Karviná           28   12   3  13    94:101   27
 5. TJ Železárny Prostějov         28   11   2  15    89:108   24
 6. TJ Baník OKD Ostrava           28    8   4  16   110:131   20
 7. TJ Spartak Třebíč              28    9   2  17    96:143   20
 8. TJ Slovan Hodonín              28    5   2  21    75:141   12

První celek postoupil do kvalifikace o 1. ligu, kde se utkali vítězové všech 4 skupin o jedno postupové místo. Poslední ve skupinách sestoupili do příslušných přeborů.

 

1967/1968: 2. ČSHL - Skupina C

 1. VŽKG Ostrava                   28   21   3   4   177:65    45
 2. Slezan OSP Opava               28   17   4   7   160:85    38
 3. TJ Baník ČSA Karviná           28   16   1  11   106:102   33
 4. Moravia DS Olomouc             28   12   1  15   106:119   25
 5. VTJ Dukla Hodonín              28   10   2  16    91:136   22
 6. TJ Baník OKD Ostrava           28   10   1  17   103:141   21
 7. TJ Železárny Prostějov         28    9   3  16    81:130   21
 8. Spartak Kr. strojírna Brno     28    8   3  17    85:131   19

1968/1969: 2. ČSHL - Skupina C

Jednalo se o 16. a zároveň poslední ročník československé druhé nejvyšší soutěže. Po této sezóně došlo k přejmenování skupin A a B na 1. českou národní hokejovou ligu a skupiny C na 1. slovenskou národní hokejovou ligu.

 1. VŽKG Ostrava                   28   19   3   6   146:76    41
 2. Slezan OSP Opava               28   19   2   7   120:66    40
 3. TJ Baník ČSA Karviná           28   17   4   7   107:67    38
 4. Moravia DS Olomouc             28   18   0  10   132:97    36
 5. VTJ Dukla Hodonín              28   13   2  13   126:102   28
 6. TJ Železárny Prostějov         28    7   4  17    65:133   18
 7. TJ Baník OKD Ostrava           28    6   4  18    79:149   16
 8. TJ AZ Havířov                  28    3   1  24    64:149    7

1969/1970: 1. ČNHL - Skupina B

1. česká národní hokejová liga (1. ČNHL) poprvé odstartovala v sezóně 1969/1970. Druhá nejvyšší hokejová soutěž se skládala ze dvou skupin.

 1. TJ Baník ČSA Karviná           26   21   3   2   130:57    45
 2. VŽKG Ostrava                   26   19   3   4   159:70    41
 3. Slezan OSP Opava               26   16   3   7   151:99    35
 4. Moravia DS Olomouc             26   14   6   6   107:80    34
 5. AZ Havířov                     26   14   2  10    93:70    30
 6. VTJ Dukla Hodonín              26   12   4  10   100:78    28
 7. Tatra Kopřivnice               26   12   3  11   118:104   27
 8. Ingstav Brno                   26    9   6  11   100:91    24
 9. Baník OKD Ostrava              26    9   2  15    80:126   20
10. TŽ VŘSR Třinec                 26    8   2  16    78:108   18
11. Zbrojovka Vsetín               26    7   3  16    81:120   17
12. TJ Slovan Hodonín              26    8   1  17    81:156   17
13. TJ Dynamo Jihlava              26    7   1  18    70:123   15
14. TJ Prostějov                   26    6   1  19    64:130   13

Kvalifikace o 1. Československou hokejovou ligu
 1. TJ Motor České Budějovice       6    5   1   0    31:9     11
 2. TJ Baník ČSA Karviná            6    2   2   2    22:22     6
 3. VTJ Dukla Písek                 6    2   1   3    19:21     5
 4. LVS Poprad                      6    1   0   5    11:31     2

1970/1971: 1. ČNHL - Skupina B

 1. TJ Gottwaldov                  26   22   1   3   147:51    45
 2. VŽKG Ostrava                   26   18   2   6   138:80    38
 3. Moravia DS Olomouc             26   17   2   7   115:84    36
 4. Ingstav Brno                   26   16   1   9   154:114   33
 5. Slezan Opava                   26   14   4   8   111:76    32
 6. VTJ Dukla Hodonín              26   15   1  10   110:90    31
 7. TJ Baník ČSA Karviná           26   13   3  10   118:107   29
 8. AZ Havířov                     26   11   3  12   107:98    25
 9. TJ ZMS Třebíč                  26   10   2  14   100:143   22
10. TŽ VŘSR Třinec                 26    7   4  15    86:114   18
11. Tatra Kopřivnice               26    7   4  15    76:122   18
12. Zbrojovka Vsetín               26    7   3  16    61:104   17
13. Baník OKD Ostrava              26    4   3  19    81:122   11
14. TJ Slovan Hodonín              26    4   1  21    66:165    9

1971/1972: 1. ČNHL - Skupina B

 1. VŽKG Ostrava                   26   23   2   1   191:44    48
 2. Slezan Opava                   26   20   3   3   170:69    43
 3. TJ Baník ČSA Karviná           26   19   1   6   124:54    39
 4. Ingstav Brno                   26   15   2   9   149:101   32
 5. Zbrojovka Vsetín               26   14   1  11    81:90    29
 6. AZ Havířov                     26   14   0  12   108:93    28
 7. Moravia DS Olomouc             26   12   1  13    89:101   25
 8. TŽ VŘSR Třinec                 26   10   2  14    88:108   22
 9. Tatra Kopřivnice               26   10   1  15    80:85    21
10. TJ ZMS Třebíč                  26   10   0  16    98:143   20
11. VTJ Dukla Hodonín              26    8   3  15    85:128   19
12. TJ Prostějov                   26    9   1  16    79:124   19
13. Baník OKD Ostrava              26    7   3  16    78:132   17
14. TJ Slovan Hodonín              26    1   0  25    54:200    2

Nadstavba o 1. až 7. místo
 1. VŽKG Ostrava                   38   31   3   4   257:86    65
 2. Slezan Opava                   38   26   7   5   231:100   59
 3. TJ Baník ČSA Karviná           38   26   1  11   183:95    53
 4. Ingstav Brno                   38   19   5  14   195:147   43
 5. Zbrojovka Vsetín               38   18   2  18   115:150   38
 6. AZ Havířov                     38   17   2  19   140:154   36
 7. Moravia DS Olomouc             38   16   2  20   127:156   34

Nadstavba o 8. až 14. místo
 8. TŽ VŘSR Třinec                 38   18   2  18   139:146   38
 9. Tatra Kopřivnice               38   18   1  19   131:112   37
10. TJ Prostějov                   38   16   1  21   135:170   33
11. VTJ Dukla Hodonín              38   14   4  20   139:158   32
12. Baník OKD Ostrava              38   13   4  21   125:177   30
13. TJ ZMS Třebíč                  38   15   0  23   141:203   30
14. TJ Slovan Hodonín              38    2   0  36    80:284    4

1972/1973: 1. ČNHL - Skupina B

 1. VŽKG Ostrava                   26   21   2   3   154:51    44
 2. TJ Gottwaldov                  26   20   2   4   104:59    42
 3. TJ Baník ČSA Karviná           26   19   1   6   106:66    39
 4. Ingstav Brno                   26   15   4   7   121:66    34
 5. Slezan Opava                   26   14   4   8   111:66    32
 6. Moravia DS Olomouc             26   11   5  10    84:87    27
 7. TJ Prostějov                   26   11   3  12    55:87    25
 8. AZ Havířov                     26   10   4  12    84:100   24
 9. VTJ Dukla Hodonín              26   10   2  14   102:115   22
10. TŽ VŘSR Třinec                 26    8   5  13    84:103   21
11. Tatra Kopřivnice               26    9   2  15    81:90    20
12. Zbrojovka Vsetín               26    8   2  16    64:88    18
13. Lokomotiva Pramet Šumperk      26    4   0  22    53:139    8
14. TJ Dynamo Jihlava              26    3   2  21    53:139    8

Zúžení 1. ČNHL znamenalo, že týmy na 8. až 14. místě sestoupily do nově vzniklé 2. ČNHL.

 

1973/1974: 1. ČNHL

Liga byla sjednocena v jednu skupinu. V 5. ročníku této soutěže se poprvé utkal každý s každým 4x a to přineslo porci 44 zápasů.

 1. TJ Gottwaldov                  44   34   5   5   185:88    73
 2. Ingstav Brno                   44   30   2  12   217:121   62
 3. TJ Baník ČSA Karviná           44   25   4  15   171:135   54
 4. Slezan Opava                   44   23   3  18   175:126   49
 5. TJ Slovan NV Ústí nad Labem    44   21   3  20   132:119   45
 6. TJ Stadion PS Liberec          44   18   7  19   153:174   43
 7. TJ ZVVZ Milevsko               44   17   8  19   146:141   42
 8. Slavia IPS Praha               44   18   6  20   168:184   42
 9. ASD Dukla Jihlava B            44   19   4  21   119:146   42
10. TJ Prostějov                   44   14   4  26    99:169   32
11. Moravia DS Olomouc             44    8   7  29   112:192   23
12. TJ DP I. ČLTK Praha            44    9   3  32   111:191   21

1974/1975: 1. ČNHL

 1. Ingstav Brno                   44   35   6   3   242:109   76
 2. VTŽ Chomutov                   44   26   4  14   180:120   56
 3. TJ Slovan NV Ústí nad Labem    44   25   5  14   153:122   55
 4. TJ Baník ČSA Karviná           44   24   6  14   177:143   54
 5. TJ Stadion PS Liberec          44   18  12  14   168:161   48
 6. Slezan STS Opava               44   16  10  18   153:137   42
 7. TJ ZVVZ Milevsko               44   15  10  19   140:154   40
 8. Slavia IPS Praha               44   14   9  21   123:159   37
 9. TJ Prostějov                   44   14   6  24   137:186   34
10. ASD Dukla Jihlava B            44   10  11  23   126:163   31
11. TJ Poldi SONP Kladno B         44   10  10  24   143:212   30
12. Tatra Kopřivnice               44   11   3  30   123:199   25

1975/1976: 1. ČNHL

 1. TJ Gottwaldov                  44   34   6   4   198:77    74
 2. VTŽ Chomutov                   44   30   3  11   185:112   63
 3. Slezan STS Opava               44   29   5  10   180:112   63
 4. TJ ZVVZ Milevsko               44   20   7  17   140:131   47
 5. TJ Slovan NV Ústí nad Labem    44   17   9  18   112:102   43
 6. TJ Prostějov                   44   17   8  19   120:167   42
 7. TJ Kolín                       44   13  12  19   126:162   38
 8. Moravia DS Olomouc             44   13   8  23   137:169   34
 9. TJ Stadion PS Liberec          44   13   7  24   134:176   33
10. TJ Baník ČSA Karviná           44   13   6  25   127:168   32
11. ASD Dukla Jihlava B            44   13   4  27   123:135   30
12. Slavia IPS Praha               44   12   5  27   123:194   29

1976/1977: 1. ČNHL

 1. Slezan STS Opava               44   33   6   5   216:108   72
 2. Ingstav Brno                   44   24  10  10   178:120   58
 3. TJ Stadion PS Liberec          44   23   5  16   169:140   51
 4. TJ ZVVZ Milevsko               44   19   9  16   142:120   47
 5. VTŽ Chomutov                   44   20   5  19   165:145   45
 6. TJ Poldi SONP Kladno B         44   20   3  21   162:166   43
 7. TJ Slovan NV Ústí nad Labem    44   19   4  21   126:130   42
 8. TJ Baník ČSA Karviná           44   17   8  19   142:165   42
 9. Moravia DS Olomouc             44   16   5  23   133:151   37
10. TJ Kolín                       44   15   5  24   129:177   35
11. TJ Spartak ZVÚ Hradec Králové  44   13   6  25   135:196   32
12. TJ Prostějov                   44    9   6  29   138:219   24

1977/1978: 1. ČNHL

 1. TJ Gottwaldov                  44   31   2  11   203:120   64
 2. Slezan STS Opava               44   27   6  11   212:124   60
 3. ASD Dukla Jihlava B            44   25   5  14   155:120   55
 4. TJ Stadion PS Liberec          44   19  10  15   168:142   48
 5. TJ Slovan NV Ústí nad Labem    44   19   9  16   156:137   47
 6. VTŽ Chomutov                   44   20   5  19   170:174   45
 7. TJ ZVVZ Milevsko               44   19   7  18   143:158   45
 8. Ingstav Brno                   44   18   8  18   161:167   44
 9. Moravia DS Olomouc             44   17   9  18   126:142   43
10. Meochema Přerov                44   16   9  19   136:136   41
11. TJ Baník ČSA Karviná           44   10   3  31   111:183   23
12. TJ Poldi SONP Kladno B         44    6   1  37   106:244   13

Karvinští od vzniku 1. ČNHL poprvé po devíti sezónách sestupují do 2. ČNHL.

 

1978/1979: 2. ČNHL - Skupina D

 1. TJ Baník ČSA Karviná           36   27   3   6   195:94    57
 2. Tatra Kopřivnice               36   25   4   7   184:91    54
 3. TŽ VŘSR Třinec                 36   24   5   7   157:104   53
 4. VTJ Hodonín                    36   19   4  13   173:130   42
 5. AZ Havířov                     36   17   7  12   126:102   41
 6. TJ Stadion Šumperk             36   14   7  15   143:126   35
 7. TJ Tatra Vagónka Studénka      36    9   4  23   127:180   22
 8. Zbrojovka Vsetín               36    7   5  24    94:160   19
 9. TJ Nový Jičín                  36    7   5  24    96:202   19
10. TJ Slovan Hodonín              36    7   4  25   108:214   18

Karvinský hokej se po roční pauze vrací přímým postupem do 1. ČNHL. Vzhledem k tomu, že se 2. ČNHL rušila, postoupila ještě Kopřivnice a Třinec. Hodonín v kvalifikaci o 1. ČNHL neuspěl, proto týmy na 4. až 10. místě sestupují do krajských přeborů.

 

1979/1980: 1. ČNHL - Skupina B

 1. TJ Gottwaldov                  44   34   4   6   232:118   72
 2. Slezan STS Opava               44   27   4  13   193:132   58
 3. Ingstav Brno                   44   25   5  14   194:113   55
 4. TJ DS Olomouc                  44   24   7  13   190:147   55
 5. TJ Lokomotiva Meochema Přerov  44   18   7  19   157:140   43
 6. TJ Stadion Hradec Králové      44   17   6  21   142:148   40
 7. TJ Kolín                       44   18   4  22   140:170   40
 8. VTJ VVŠ PV Vyškov              44   17   5  22   160:185   39
 9. TJ Žďas Žďár nad Sázavou       44   18   2  24   140:193   38
10. TJ Baník ČSA Karviná           44   17   3  24   163:179   37
11. Tatra Kopřivnice               44   14   6  24   131:176   34
12. TŽ VŘSR Třinec                 44    6   5  33   109:250   17

1. ČNHL (druhá nejvyšší soutěž) je po zrušení 2. ČNHL opět rozdělena na dvě skupiny. Vítězové skupin se utkali ve finále o přeborníka ČSR (České socialistické republiky). Vítěz finále se střetnul s vítězem 1. SNHL o postup do nejvyšší soutěže.

 

1980/1981: 1. ČNHL - Skupina B

 1. TJ Zetor Brno                  22   15   3   4   132:56    33
 2. TJ DS Olomouc                  22   14   1   7   102:68    29
 3. Ingstav Brno                   22   12   5   5    91:62    29
 4. TJ Kolín                       22   12   2   8    81:69    26
 5. Slezan STS Opava               22   12   2   8    79:70    26
 6. TJ Žďas Žďár nad Sázavou       22   11   4   7    92:105   26
 7. TJ Baník ČSA Karviná           22   10   2  10    69:72    22
 8. TJ Lokomotiva Meochema Přerov  22    9   2  11    69:76    20
 9. TJ Stadion Hradec Králové      22    7   2  13    85:91    16
10. Tatra Kopřivnice               22    5   3  14    50:104   13
11. TJ Autoškoda Mladá Boleslav    22    6   0  16    72:101   12
12. VTJ VVŠ PV Vyškov              22    4   2  16    61:119   10

Skupina o udržení B
 6. TJ Žďas Žďár nad Sázavou       34   16   6  12   124:134   39
 7. TJ Baník ČSA Karviná           34   16   3  15   114:121   35
 8. TJ Lokomotiva Meochema Přerov  34   14   4  16   113:117   32
 9. TJ Stadion Hradec Králové      34   14   3  17   136:136   31
10. TJ Autoškoda Mladá Boleslav    34   12   3  19   130:143   27
11. Tatra Kopřivnice               34   10   6  18   100:151   26
12. VTJ VVŠ PV Vyškov              34    6   2  26   100:171   14

Prvních pět týmů z obou skupin vytvořilo finálovou skupinu. Týmy na 6. až 12. místě hráli nadstavbovou část o udržení. Poslední dva týmy sestupují do krajských přeborů.

 

1981/1982: 1. ČNHL - Skupina B

 1. Ingstav Brno                   22   14   3   5   100:61    31
 2. TJ Stadion Hradec Králové      22   13   3   6    94:73    29
 3. TJ Lokomotiva Meochema Přerov  22   13   3   6    82:72    29
 4. TJ DS Olomouc                  22   11   4   7    98:64    26
 5. Slezan STS Opava               22    9   7   6    86:59    26
 6. TŽ VŘSR Třinec                 22   11   1  10    79:86    23
 7. TJ Žďas Žďár Nad Sázavou       22    9   4   9    83:88    22
 8. TJ Autoškoda Mladá Boleslav    22    8   4  10    67:78    20
 9. TJ Kolín                       22    8   3  11    62:81    19
10. TJ Prostějov                   22    8   2  12    75:82    18
11. TJ Baník ČSA Karviná           22    7   3  12    68:82    17
12. VTJ Mělník                     22    0   5  17    47:121    5

Skupina o udržení B
 6. TJ Autoškoda Mladá Boleslav    34   15   5  14   117:121   35
 7. TJ Kolín                       34   15   4  15   116:122   34
 8. TŽ VŘSR Třinec                 34   15   3  16   133:141   33
 9. TJ Žďas Žďár nad Sázavou       34   14   5  15   129:149   33
10. TJ Baník ČSA Karviná           34   13   6  15   127:131   32
11. TJ Prostějov                   34   13   4  17   124:130   30
12. VTJ Mělník                     34    2   7  25    96:185   11

1982/1983: 1. ČNHL - Skupina B

 1. Lokomotiva Ingstav Brno        22   14   5   3    96:50    33
 2. Slezan STS Opava               22   15   1   6    91:55    31
 3. TJ Stadion Hradec Králové      22   13   3   6    99:67    29
 4. TJ Lokomotiva Meochema Přerov  22   12   4   6    79:57    28
 5. TJ DS Olomouc                  22   12   4   6    86:64    26
 6. TJ Baník ČSA Karviná           22   11   3   8    71:78    25
7. TJ Kolín 22 8 2 12 72:83 18 8. TJ Prostějov 22 7 4 11 79:102 18 9. TŽ VŘSR Třinec 22 7 2 13 82:99 16 10. VTJ VVŠ PV Výškov 22 7 1 14 66:91 15 11. TJ Stadion PS Liberec 22 5 2 15 50:77 12 12. TJ Žďas Žďár nad Sázavou 22 4 3 15 57:105 11

Prvních pět týmů postupuje do finálové skupiny a zůstávají v 1. ČNHL pro nadcházející ročník.

Skupina o udržení B
 6. TJ Baník ČSA Karviná           34   17   6  11   126:120   40
7. TJ Kolín 34 15 4 15 120:108 34 8. TJ Prostějov 34 13 6 15 128:147 32 9. TŽ VŘSR Třinec 34 11 4 19 127:147 26 10. VTJ VVŠ PV Vyškov 34 12 2 20 108:133 26 11. TJ Stadion PS Liberec 34 9 5 20 93:116 23 12. TJ Žďas Žďár nad Sázavou 34 7 4 23 86:175 18

Opětovné zavedení 2. ČNHL znamená zúžení 1. ČNHL a to má za následek, že týmy na 3. až 7. místě ve skupině o udržení sestupují do 2. ČNHL.

Kvalifikace o 1. ČNHL
 1. TJ Baník ČSA Karviná            6    4   1   1    19:12     9
 2. TJ DP I. ČLTK Praha             6    2   3   1    14:13     7
 3. TJ Kolín                        6    1   3   2    16:18     5
 4. ASD Dukla Jihlava B             6    1   1   4    16:22     3

V kvalifikaci o 1. ČNHL uspěli karvinští a jako jediní z této skupiny zůstávají v 1. ČNHL. 2. až 4. tým sestupuje do 2. ČNHL.

 

1983/1984: 1. ČNHL

Pozn.: Liga byla opět sjednocena v jednu skupinu o dvanácti účastnících.

 1. TJ Poldi SONP Kladno           44   32   4   8   276:119   68
 2. TJ DS Olomouc                  44   30   8   6   199:105   68
 3. Lokomotiva Ingstav Brno        44   18   9  17   190:154   45
 4. TJ Baník ČSA Karviná           44   19   7  18   161:157   45
 5. Slavia IPS Praha               44   19   6  19   158:175   44
 6. Slezan STS Opava               44   22   4  18   172:158   42
 7. TJ Lokomotiva Meochema Přerov  44   14   9  21   148:177   37
 8. TJ Stadion Hradec Králové      44   16   5  23   161:194   37
 9. TJ Šumavan Vimperk             44   14   8  22   141:169   36
10. TJ Slovan NV Ústí nad Labem    44   17   2  25   128:174   36
11. TJ Autoškoda Mladá Boleslav    44   14   6  24   124:187   34
12. TJ VTŽ Chomutov                44   13   4  27   122:211   30

Slezan STS Opava byl potrestán odebráním šesti bodů za neoprávněný start útočníka Jiřího Pleváka ve třech utkáních. Hráč měl v daném období schváleno hostování v TJ Vítkovice.

 

1984/1985: 1. ČNHL

 1. TJ Poldi SONP Kladno           44   32   5   7   230:117   69
 2. TJ DS Olomouc                  44   24   5  15   222:138   53
 3. Slezan STS Opava               44   22   5  17   149:155   49
 4. TJ Baník ČSA Karviná           44   17  10  17   162:160   44
 5. Slavia IPS Praha               44   17  10  17   146:160   44
 6. TJ Autoškoda Mladá Boleslav    44   18   6  20   150:162   42
 7. Lokomotiva Ingstav Brno        44   18   6  20   144:159   42
 8. TJ Slovan NV Ústí nad Labem    44   14  11  19   119:138   39
 9. TJ Stadion Hradec Králové      44   14  11  19   163:184   39
10. ASD Dukla Jihlava B            44   16   6  22   156:163   38
11. TJ Šumavan Vimperk             44   15   7  22   135:172   37
12. TJ Lokomotiva Meochema Přerov  44   11  10  23   132:200   32

1985/1986: 1. ČNHL

 1. TJ Vítkovice                   44   38   2   4   256:109   78
 2. TJ DS Olomouc                  44   27   4  13   151:115   58
 3. ASD Dukla Jihlava B            44   24   6  14   187:135   54
 4. Slavia IPS Praha               44   23   3  18   151:133   49
 5. Lokomotiva Ingstav Brno        44   21   4  19   173:157   46
 6. TJ Slovan NV Ústí nad Labem    44   18   4  22   147:151   40
 7. Slezan STS Opava               44   15   7  22   166:199   37
 8. TJ Autoškoda Mladá Boleslav    44   14   9  21   117:173   37
 9. TJ Baník ČSA Karviná           44   15   6  23   148:184   36
10. TJ Stadion Hradec Králové      44   16   3  25   135:163   35
11. TJ Šumavan Vimperk             44   15   2  27   109:148   32
12. TJ Stadion PS Liberec          44   11   4  29   101:174   26

1986/1987: 1. ČNHL

Hrálo se novým systémem. Dvoukolově (22 utkání) a následně se týmy na sudých pozicích utkaly dvoukolově s týmy na lichých pozicích (12 utkání). Poprvé se v ročníku 1986/1987 1. ČNHL objevuje playoff. Do něj postoupilo prvních 8 týmů a hrálo se i o umístění (např. poražení čtvrtfinalísté hráli o 5. až 8. místo).

 1. TJ Poldi SONP Kladno           34   30   1   3   230:90    61
 2. TJ DS Olomouc                  34   18   8   8   126:100   44
 3. Lokomotiva Ingstav Brno        34   17   7  10   138:119   41
 4. Slavia IPS Praha               34   17   4  13   133:113   38
 5. ASD Dukla Jihlava B            34   15   4  15   115:117   34
 6. TŽ VŘSR Třinec                 34   13   6  15   122:114   32
 7. TJ Stadion Hradec Králové      34   13   6  15   119:117   32
 8. Slezan STS Opava               34   12   5  17   112:135   29
 9. TJ Baník ČSA Karviná           34   11   7  16   124:172   29
10. TJ Šumavan Vimperk 34 11 5 18 92:129 27 11. TJ Slovan NV Ústí nad Labem 34 10 2 22 90:131 22 12. TJ Autoškoda Mladá Boleslav 34 6 7 21 90:154 19

Týmy umístěné na 9. až 12. příčce odehrají skupinu o udržení. Poprvé se body nepřenáší, uděluje se bodová bonifikace. Karviná +3 body, Vimperk +2, Ústí nad Labem +1, Mladá Boleslav +0.

Skupina o udržení
 1. TJ Šumavan Vimperk              6    3   2   1    27:23    10
 2. TJ Autoškoda Mladá Boleslav     6    4   1   1    27:23     9
 3. TJ Slovan NV Ústí nad Labem     6    3   1   2    25:22     8
 4. TJ Baník ČSA Karviná            6    0   0   6    24:35     3

1987/1988: 2. ČNHL - Skupina C

 1. TJ Baník ČSA Karviná           28   24   0   4   146:72    48
 2. TJ Baník Hodonín               28   19   3   6   155:105   41
 3. VTJ VVŠ PV Vyškov              28   13   4  11   122:107   30
 4. AZ Havířov                     28   14   2  12   103:110   30
 5. TJ Zbrojovka MEZ Vsetín        28   10   4  14    97:118   24
 6. Tatra Kopřivnice               28    8   5  15    83:117   21
 7. TJ Lokomotiva Meochema Přerov  28    6   4  18    97:125   16
 8. TJ Prostějov                   28    5   4  19    85:134   14

Finále
 1. VTJ Litoměřice                  4    2   1   1    21:15     5
 2. TJ Baník ČSA Karviná            4    2   1   1    17:15     5
 3. TJ ZVVZ Milevsko                4    0   2   2    14:22     2

Vzhledem k shodnému bodovému zisku a rovné vzájemné bilanci rozhodlo o vítězství a tími o postupu vzájemné utkání hrané na neutrálním hřišti v Pardubicích. VTJ Litoměřice porazili karvinské poměrem 6:0 a postoupili do 1. ČNHL.

 

1988/1989: 2. ČNHL - Skupina C

 1. TJ Baník ČSA Karviná           28   19   1   8   153:107   39
 2. VTJ VVŠ PV Vyškov              28   18   1   9   156:122   37
 3. TJ Baník Hodonín               28   17   1  10   133:97    35
 4. TJ Lokomotiva Meochema Přerov  28   15   3  10   112:78    33
 5. AZ Havířov                     28   14   1  13   119:129   29
 6. Tatra Kopřivnice               28   13   1  14   129:142   27
 7. TJ Zbrojovka MEZ Vsetín        28    7   1  20    98:154   15
 8. TJ Lokomotiva Pramet Šumperk   28    3   3  22    85:156    9

Finále
 1. TJ Baník ČSA Karviná            4    4   0   0    21:12     8
 2. TJ ZVVZ Milevsko                4    1   1   2    14:15     3
 3. TJ Slovan NV Ústí nad Labem     4    0   1   3    16:24     1

Karvinští po dvouleté pauze postupují do druhé nejvyšší soutěže. Tým Milevska postupuje také, vzhledem k sestupu Slovanu Bratislava z federální soutěže.

 

1989/1990: 1. ČNHL

 1. VTJ Tábor                      34   27   3   4   190:85    57
 2. TŽ VŘSR Třinec                 34   18   8   8   146:91    44
 3. TJ Stadion Hradec Králové      34   20   3  11   130:106   43
 4. TJ Šumavan Vimperk             34   15   6  13   107:113   36
 5. Lokomotiva Ingstav Brno        34   14   5  15   114:124   33
 6. TJ DS Olomouc                  34   13   6  15   146:106   32
 7. VTJ Písek                      34   11  10  13    91:104   32
 8. Slezan STS Opava               34   13   4  17    99:113   30
 9. TJ Baník ČSA Karviná           34   12   5  17   125:159   29
10. TJ Autoškoda Mladá Boleslav 34 10 5 19 89:151 25 11. TJ ZVVZ Milevsko 34 10 4 20 103:145 24 12. Slavia IPS Praha 34 10 3 21 111:154 23

Týmy umístěné na 9. až 12. příčce odehrají skupinu o udržení. Uděluje se bodová bonifikace. Karviná +3 body, Mladá Boleslav +2, Milevsko 1, Slavia Praha +0.

Skupina o udržení
 1. TJ Autoškoda Mladá Boleslav    12    6   2   4    63:60    16
 2. TJ Slavia IPS Praha            12    6   4   2    62:49    14
 3. TJ Baník ČSA Karviná           12    3   4   5    45:62    13
 4. TJ ZVVZ Milevsko               12    4   2   6    57:56    11

1990/1991: 1. ČNHL

 1. TJ Zetor Brno                  26   22   1   3   129:53    45
 2. VTJ Tábor                      26   20   1   5   121:59    41
 3. TJ Stadion Hradec Králové      26   16   6   4   100:69    38
 4. TJ TŽ Třinec                   26   18   0   8   118:76    36
 5. HC Slezan Opava                26   15   4   7   100:73    34
 6. SK Slavia Praha                26   15   2   9   124:97    32
 7. TJ Šumavan Vimperk             26   10   4  11   100:94    24
 8. TJ Baník Hodonín               26   10   2  14   114:105   22
 9. TJ Baník Sokolov               26   10   2  14    79:106   22
10. TJ Autoškoda Mladá Boleslav    26    6   5  15    76:107   17
11. TJ Baník ČSA Karviná           26    6   5  15    77:118   17
12. VTJ Písek 26 7 0 19 76:112 14 13. HC Brno 26 3 5 18 60:128 11 14. VTJ Racek Pardubice 26 5 1 20 53:130 11

Nejlepších 6 týmů postupilo do finálové skupiny, ve které se utkal čtyřkolově každý s každým. Týmy na 7. až 14. místě se zúčastnily skupiny o udržení. V ní se utkal dvoukolově každý s každým a výsledky ze základní části se započítávaly.

Skupina o udržení
 1. TJ Baník Hodonín               40   18   4  18   176:152   40
 2. TJ Šumavan Vimperk             40   17   5  18   155:140   39
 3. TJ Baník Sokolov               40   15   6  19   128:159   36
 4. TJ Autoškoda Mladá Boleslav    40   15   5  20   149:180   30
 5. TJ Baník ČSA Karviná           40   11   7  22   136:182   29
 6. HC Brno                        40    9   7  24   109:178   25
 7. VTJ Písek                      40   10   3  27   110:162   23
 8. VTJ Racek Pardubice            40   11   1  28    99:188   23

Sestoupit měly poslední dva týmy, ale tým TJ Šumavan Vimperk ukončil činnost a sestoupil pouze VTJ Racek Pardubice.

 

1991/1992: 1. ČNHL

 1. HC Motor České Budějovice      26   23   0   3   161:59    46
 2. TJ Stadion Hradec Králové      26   17   1   8   131:78    35
 3. HC Slezan Opava                26   14   5   7   108:88    33
 4. HC Baník CHZ Sokolov           26   14   3   9   104:96    31
 5. SK Slavia Praha                26   14   3   9    92:96    31
 6. TJ TŽ Třinec                   26   13   3  10   110:91    29
 7. VTJ Tábor                      26   12   3  11   110:100   27
 8. TJ Baník Hodonín               26   12   3  11   117:110   27
 9. HC Zbrojovka Vsetín            26   10   4  12    91:101   24
10. HC Boby Sport Brno             26    8   4  14    71:87    20
11. TJ Autoškoda Mladá Boleslav    26    9   2  15    79:120   20
12. TJ Baník ČSA Karviná           26    8   3  15   103:137   19
13. VTJ Jitex Písek                26    5   5  16    80:120   15
14. TJ ZVVZ Milevsko               26    1   5  20    68:143    7

Skupina o udržení
 1. HC Zbrojovka Vsetín            36   44   5  17   131:146   33
 2. HC Boby Sport Brno             36   14   4  18   110:117   32
 3. TJ Autoškoda Mladá Boleslav    36   14   3  19   121:160   31
 4. TJ Baník ČSA Karviná           36   13   4  19   149:180   30
 5. VTJ Jitex Písek                36   11   5  20   121:147   27
 6. TJ ZVVZ Milevsko               36    2   8  26    97:195   12

1992/1993: 1. ČNHL

 1. HC Královopolská Brno          26   18   6   2   140:74    42
 2. HC Stadion Hradec Králové      26   13   7   6   114:68    33
 3. SK Slavia Praha                26   13   6   7    86:68    32
 4. HC Vajgar Jindřichův Hradec    26   13   5   8    95:69    31
 5. TJ TŽ Třinec                   26   13   5   8   100:76    31
 6. TJ Baník Hodonín               26   15   1  10   106:86    31
 7. HC Slezan Opava                26   12   7   7    86:78    31
 8. AZ Havířov                     26   14   2  10    78:66    30
 9. VTJ Tábor                      26   12   2  12   101:86    26
10. HC Zbrojovka Vsetín            26    8   6  12    95:118   22
11. HC Brno                        26    7   5  14    75:78    19
12. HC Baník CHZ Sokolov           26    6   3  17    70:113   15
13. TJ Baník ČSA Karviná           26    5   2  19    76:162   12
14. TJ Autoškoda Mladá Boleslav    26    4   1  21    63:143    9

Skupina o udržení
 1. VTJ Tábor                      46   24   5  17   206:158   53
 2. HC Brno                        46   17   9  20   170:149   43 
 3. HC Zbrojovka Vsetín            46   16   9  21   169:195   41
 4. HC Baník CHZ Sokolov           46   15  10  21   154:191   40
 5. TJ Autoškoda Mladá Boleslav    46   10   4  32   124:229   24
 6. TJ Baník ČSA Karviná           46    9   4  33   153:274   22

Poslední dva týmy v nadstavbové části o udržení musely obhajovat prvoligovou příslušnost v kvalifikacio 1. ligu.

Kvalifikace o 1. ligu - Skupina F
 1. BK VTJ Havlíčkův Brod           8    6   1   1    51:22    13
 2. TJ Prostějov                    8    4   1   3    34:26     9
 3. VTJ Transporta Chrudim          8    3   1   4    26:41     7
 4. TJ Baník ČSA Karviná            8    3   0   5    30:43     6
 5. TJ Žďas Žďár nad Sázavou        8    1   3   4    23:32     5

První dva celky kvalifikace o 1. ligu se pro příští ročník zúčastní 1. ČHL (Po rozpadu Československa soutěž plynule přešla v 1. českou hokejovou ligu).

 

1993/1994: 2. Liga - Skupina Východ

2. česká hokejová liga v sezóně 1993/1994 byla 1. ročníkem samostatné třetí nejvyšší české soutěže. Karvinští hokejisté se vrací k názvu SK Karviná po několika desetiletích.

 1. HC ZVVZ Milevsko               30   18   8   4   145:80    44
 2. SK Botas Skuteč                30   19   2   9   143:106   40
 3. SK Horácká Slavia Třebíč       30   17   5   8   125:85    39
 4. HC Benešov                     30   16   6   8   127:97    38
 5. HC Strojsvit Krnov             30   15   6   9   140:106   36
 6. TJ SC Kolín                    30   16   4  10   135:103   36
 7. HC Slezan Frýdek-Místek        30   12   9   9   116:86    33
 8. SK Jihlava                     30   14   4  12   138:105   32
 9. HC Haná VTJ Kroměříž           30   12   5  13   126:112   29
10. HC VS VTJ Tábor B              30   11   7  12    99:114   29
11. TJ Žďas Žďár nad Sázavou       30   10   4  16    95:107   24
12. VTJ Transporta Chrudim         30    8   7  15    98:147   23
13. HC TJ Šternberk                30   10   3  17   103:136   23
14. SK Karviná                     30    9   4  17   104:158   22
15. TJ CHS Chotěboř                30    8   5  17   108:160   21
16. IHC VŠ Brno                    30    4   3  23    67:167   11

Poslední dva celky tabulky sestoupily do příslušných krajských přeborů.

 

1994/1995: 2. liga - Skupina Východ

 1. SK Horácká Slavia Třebíč       30   22   0   8   143:72    44
 2. HC Přerov                      30   20   4   6   146:83    44
 3. TJ SC Kolín                    30   20   4   6   116:74    44
 4. SK Znojemští Orli              30   15   4  11    90:73    34
 5. HC Benešov                     30   14   5  11   123:101   33
 6. SK Karviná                     30   13   5  12   103:106   31
 7. HC Frýdek-Místek               30   11   6  13    96:114   28
 8. SK Jihlava                     30   10   7  13    98:109   27
 9. HC Slovan Rosice               30   13   1  16   101:112   27
10. HC Haná VTJ Kroměříž           30   10   5  15    89:94    25
11. HC Strojsvit Krnov             30    9   7  14    98:122   25
12. SK Botas Skuteč                30   11   3  16    99:126   25
13. TJ Nový Jičín                  30   10   4  16    90:117   24
14. HC Žďár nad Sázavou            30    8   7  15    87:112   23
15. HC TJ Šternberk                30   10   3  17   109:139   23
16. HC Senquar Litomyšl            30   10   2  18    74:109   22

Sestupoval pouze poslední celek nikoliv dva, jak tomu bylo předešlý první ročník 2. ČHL.

 

1995/1996: 2. liga - Skupina Východ

 1. SK Horácká Slavia Třebíč       30   27   2   1   147:47    56
 2. SK Karviná                     30   25   1   4   148:64    51
3. HC Sorrena Rosice 30 23 2 5 170:82 48 4. SK Znojemští Orli 30 16 6 8 117:69 38 5. HC Šumperk 30 18 1 11 120:86 37 6. HC Haná VTJ Kroměříž 30 14 6 10 99:90 34 7. TJ SC Kolín 30 13 5 12 127:125 29 8. HC TJ Šternberk 30 11 4 15 108:116 26 9. HC Žďár nad Sázavou 30 9 8 13 114:112 26 10. SK Jihlava 30 9 6 15 84:127 24 11. TJ Nový Jičín 30 9 6 15 86:121 24 12. HC Frýdek-Místek 30 10 2 18 112:127 22 13. HC Orlová 30 6 8 16 98:140 20 14. HC Strojsvit Krnov 30 7 6 17 68:110 18 15. TJ Stadion Nymburk 30 7 2 21 71:135 16 16. HC Břeclav 30 2 3 25 67:185 5

1. a 2. tým tabulky postoupil do Baráže o 1. ligu, ve které karvinští následně uspěli.

Baráž o I. ligu
 1. SK Karviná                      10    6   1   3    39:29    13
 2. HC Stadion Liberec             10    6   1   3    44:24    13
 3. HC Příbram                     10    5   2   3    35:31    12
 4. SK Horácká Slavia Třebíč       10    5   1   4    57:26    11
 5. HC ZVVZ Milevsko               10    3   1   6    18:49     7
 6. HC Lev Hradec Králové          10    2   0   8    33:47     4

1. a 2. tým Baráže o 1. ligu postoupil do 1. ligy. Karvinský celek v 1. lize bude poprvé působit pod názvem SK Karviná.

 

1996/1997: 1. liga

Týmy se utkaly každý s každým čtyřkolově. V této sezóně se nehrálo playoff. Baráž o extraligu se hrála v sériích na čtyři vítězná utkání mezi 13. celkem extraligy a 2. celkem 1. ligy a 14. celkem extraligy a 1. celkem 1. ligy.

 1. HC Becherovka Karlovy Vary     52   29  13  10   186:125   71
 2. HK Kaučuk Kralupy              52   26  14  12   170:120   66
 3. HC Jitex Písek                 52   26  11  15   185:137   63
 4. HC Kometa Brno                 52   23  11  18   165:146   57
 5. HK Berounští Medvědi           52   22  10  20   170:162   54
 6. HC Přerov                      52   20  13  19   142:144   53
 7. HC Rebel Havlíčkův Brod        52   22   8  22   153:141   52
 8. SHC Vajgar Jindřichův Hradec   52   22   7  23   142:163   51
 9. HC Stadion Liberec             52   18  14  20   144:155   51
10. HC Havířov                     52   20   9  23   161:161   49
11. BHS Prostějov                  52   17  12  23   165:176   46
12. HC Slovan Ústí nad Labem       52   19   6  27   147:200   44
13. SK Karviná                     52   13  11  28   153:180   37
14. HC Baník CHZ Sokolov 52 15 5 32 129:202 35

Poslední dva týmy tabulky se účastnily baráže o 1. lígu, která se hrála v sériích na čtyři vítězná utkání proti dvěma nejlepším celkům playoff 2. ligy.

Baráž o 1. ligu
SK Karviná - Horácká Slavia Třebíč  2:3
SK Karviná - Horácká Slavia Třebíč  1:6
Horácká Slavia Třebíč - SK Karviná  4:2
Horácká Slavia Třebíč - SK Karviná  4:3

1997/1998: 2. liga - Skupina Východ

 1. HC Papíroví Draci Šumperk      30   25   1   4   159:60    51
 2. TJ Nový Jičín                  30   18   7   5   127:79    43
 3. HC Frýdek-Místek               30   17   7   6   107:70    41
 4. HC Orlová                      30   18   3   9   137:100   39
 5. HC Slovan Rosice               30   16   4  10   125:96    36
 6. HC Rondo Brno                  30   14   6  10   102:97    34
 7. HC Lev Hradec Králové          30   13   5  12    89:100   31
 8. HC Žďár nad Sázavou            30    9  10  11   104:113   28
 9. HC Tábor                       30   11   5  14   106:114   27
10. HC TJ Šternberk                30   10   6  14   110:124   26
11. HC Adelard Kopřivnice          30   10   5  15   101:126   25
12. HK Poruba                      30   10   2  18    94:105   22
13. HC Uherské Hradiště            30    7   7  16    85:98    21
14. TJ SC Kolín                    30    8   5  17    95:132   21
15. HC Haná VTJ Kroměříž           30    7   4  19    90:164   18
16. SK Karviná                     30    7   3  20    83:136   17

Poslední dva týmy měly sestoupit do krajských přeborů, ale tým HC Slovan Rosice prodal karvinským druholigovou licenci a SK Karviná zůstal ve 2. lize.

 

1998/1999: 2. liga - Skupina Východ

 1. HC Ytong Brno                  26   17   5   4   110:54    39
 2. TJ Nový Jičín                  26   18   3   5    92:59    39
 3. HC Papíroví Draci Šumperk      26   18   2   6   120:47    38
 4. HC Rondo Brno                  26   14   6   6   118:80    34
 5. HK Poruba                      26   14   6   6    95:72    34
 6. HC TJ Šternberk                26   12   3  11    85:77    27
 7. HC Uherské Hradiště            26   10   7   9    77:80    27
 8. SK Karviná                     26   10   6  10    89:89    26
9. HC Přerov 26 10 5 11 87:92 25 10. HC Frýdek-Místek 26 8 7 11 70:93 25 11. HC Žďár nad Sázavou 26 7 6 13 78:84 20 12. HC Orlová 26 6 3 17 81:100 15 13. HC Uničov 26 3 5 18 58:124 11 14. HC Adelard Kopřivnice 26 1 4 21 40:149 6

1. až 8. tým tabulky postoupil do nadstavby o playoff. 9. až 14. celek hrál skupinu o udržení, kde poslední tým sestupoval.

Nadstavba
 1. HC Papíroví Draci Šumperk      40   29   3   8   194:77    61
 2. HC Ytong Brno                  40   25   7   8   163:87    57
 3. TJ Nový Jičín                  40   24   6  10   137:108   54
 4. HC Rondo Brno                  40   19   9  12   166:140   47
 5. HC TJ Šternberk                40   19   4  17   140:120   42
 6. HK Poruba                      40   16   9  15   128:124   41
 7. SK Karviná                     40   17   6  17   143:145   40
 8. HC Uherské Hradiště            40   13   8  19   106:149   34

1. až 4. tým nadstavby postoupil do playoff, kde se utkaly společně obě skupiny o 2 místa do baráže o 1. ligu.

 

1999/2000: A-tým nehrál soutěž

Karvinští vyměnili druholigovou licenci týmu HC Haná VTJ Kroměříž za 1. ligu dorostu, aby zůstala mládež kompletní.

 

2000/2001: Regionální přebor I. třídy

Karvinští se po první roční pauze od sloučení tří karvinských celků z roku 1963 znova zapojili do soutěže.

 1. HC Studénka                    28   20   5   3   158:76    45
 2. TJ Valašské Meziříčí           28   20   3   5   188:83    43
 3. HC Strojosvit Krnov            28   14   5   9   139:89    33
 4. TJ Jelínek Ostrava-Svinov      28   12   5  11    98:79    29
 5. HC Rožnov pod Radhoštěm        28   11   1  16    73:149   23
 6. SK Karviná                     28    8   6  14   120:107   22
 7. TJ Horní Benešov               28    7   3  18    82:159   17
 8. HC ČSAD Ostrava                28    5   2  21    77:193   12

2001/2002: Regionální přebor I. třídy

 1. TJ Jelínek Ostrava-Svinov      16   13   1   2    87:41    27
 2. HC Krnov                       16   13   0   3   107:42    26
 3. TJ Valašské Meziříčí           16   11   1   4   114:50    23
 4. HC Studénka                    16   11   1   4    97:57    23
 5. SK Karviná                     16    8   0   8    65:60    16
 6. TJ Horní Benešov               16    5   1   9    79:93    12
 7. HC ČSAD Ostrava                16    3   2  11    57:86     8
 8. HC Rožnov pod Radhoštěm        16    3   1  12    33:83     7
 9. TJ Frenštát pod Radhoštěm      16    1   0  15    46:173    2

Finále A
 1. HC Studénka                     7    7   0   0    40:24    14
 2. TJ Valašské Meziříčí            7    5   1   1    30:18    11
 3. HC Krnov                        7    3   2   2    30:21     8
 4. TJ Jelínek Ostrava-Svinov       7    0   2   5    17:27     2
 5. SK Karviná                      7    0   1   6    12:39     1

Finále B
 6. TJ Horní Benešov                6    5   0   1    50:20    10
 7. HC ČSAD Ostrava                 6    3   2   1    25:24     8
 8. HC Rožnov pod Radhoštěm         6    2   2   2    43:19     6
 9. TJ Frenštát pod Radhoštěm       6    0   0   6    13:68     0

2002/2003: Krajský přebor - Moravskoslezský kraj

 1. HC Kopřivnice                  10    9   0   1    54:20    18
 2. TJ Horní Benešov               10    7   0   3    42:34    14
 3. HC Jelínek Ostrava-Svinov      10    5   0   5    40:33    10
 4. HC Krnov                       10    4   1   5    39:38     9
 5. SK Karviná                     10    3   1   6    35:49     7
 6. HC Studénka                    10    1   0   9    27:63     2

První čtyři celky postoupily do nadstavbové části.

 

2003/2004: Krajský přebor - Moravskoslezský kraj

 1. HC Kopřivnice                  20   15   3   2   100:51    33
 2. HC Jelínek Ostrava-Svinov      20   13   0   7    86:55    26
 3. SK Karviná                     20   11   2   7    71:54    24
 4. HC Krnov                       20   10   1   9    75:73    21
 5. TJ Horní Benešov               20    4   1  15    65:103    9
 6. HC Studénka                    20    2   3  15    50:111    7

Nadstavbová část
 1. HC Kopřivnice                  18   14   1   3    94:51    29
 2. HC Krnov                       18    8   1   9    61:62    17
 3. SK Karviná                     18    7   1  10    52:68    15
 4. TJ Horní Benešov               18    5   1  12    67:93    11

Tým HC Jelínek Ostrava-Svinov se nezúčastnil nadstavbové části a byl nahrazen Horním Benešovem.

 

2004/2005: Krajský přebor - Moravskoslezský kraj

 1. HC Kopřivnice                  24   18   1   5   143:77    37
 2. TJ Horní Benešov               24   17   2   5   111:63    36
 3. HC Krnov                       23   15   1   7   115:69    31
 4. HC Frýdek-Místek               24    9   2  13   109:109   20
 5. SK Karviná                     23    9   1  13    81:88    19
 6. HC Studénka                    23    5   1  17    71:113   11
 7. HC Rožnov pod Radhoštěm        23    4   2  17    67:178   10

2005/2006: Krajský přebor - Moravskoslezský kraj

 1. SK Karviná                     20   15   0   5    92:46    30
 2. TJ Horní Benešov               20   11   1   8    70:63    23
 3. HC Kopřivnice                  20    9   1  10    82:80    19
 4. HC Frýdek-Místek               20    8   1  11    77:81    17
 5. HC Studénka                    20    7   2  11    58:89    16
 6. HK Krnov                       20    6   3  11    66:86    15

Baráž o 2. ligu
 1. HHK Velké Meziříčí              4    3   0   1    19:10     7
 2. SK Karviná                      4    2   1   1    19:17     6
 3. HC Uherské Hradiště             4    0   1   3    11:22     4

2006/2007: Krajský přebor - Moravskoslezský kraj

 1. SK Karviná                     28   24   2   2   210:79    50
 2. TJ Horní Benešov               28   22   1   5   149:80    45
 3. HC Uničov                      28   19   3   6   164:84    41
 4. HK Krnov                       28   12   3  13   143:141   27
 5. HC Frýdek-Místek               28    8   3  17   107:125   19
 6. HC Kopřivnice                  28    8   3  17   109:138   19
 7. HC Rožnov pod Radhoštěm        28    8   0  20    91:185   16
 8. HC Studénka                    28    3   1  24    55:196    7

Baráž o 2. ligu
 1. SK Karviná                      3    3   0   0    18:8      6
 2. HC Moravské Budějovice 2005     3    1   0   2     8:13     2
 3. HC Uherský Brod                 2    0   0   2     7:12     0

Baráž skončila předčasně, protože již po těchto odehraných utkání bylo jisté, že postupuje SK Karviná.

 

2007/2008: 2. Liga - Skupina Východ

 1. HC Nový Jičín                  34   22   4   8   135:84    71
 2. SHK Hodonín                    34   21   5   8   120:74    71
 3. HC ZUBR Přerov                 34   19   5  10   110:85    64
 4. HC Blansko                     34   17   6  11    99:87    58
 5. VSK Technika Brno              34   18   3  13   131:102   57
 6. HC Bobři Valašské Meziříčí     34   14   9  11   118:100   56
 7. HC Šternberk                   34   15   6  13   119:126   53
 8. HC Slezan Opava                34   13   5  16    97:108   44
 9. HC Orlová                      34   11   5  18   100:127   40
10. HC Uničov                      34   11   2  21   112:134   37
11. HK Kroměříž                    34    7   6  21    90:133   29
12. SK Karviná                     34    7   2  25    79:150   23

V této sezóně byl zaveden přímý sestup bez baráže, proto karvinští přímo sestoupili do krajského přeboru.

 

2008/2009: Krajská Liga - Moravskoslezský kraj

 1. HC Frýdek-Místek               24   17   3   4   137:87    37
 2. SK Karviná                     24   16   2   6   122:77    34
 3. TJ Horní Benešov               24   12   4   8    87:77    28
 4. HC Kopřivnice                  24   12   3   9    86:78    27
 5. HK Krnov                       24    8   5  11    82:90    21
 6. HC Studénka                    24    7   2  15    74:111   16
 7. HC Rožnov pod Radhoštěm        24    2   1  21    80:148    5

2009/2010: Krajská Liga - Moravskoslezský kraj

 1. TJ Horní Benešov               20   13   2   5   101:56    43
 2. HK Krnov                       20   12   5   3    95:79    43
 3. SK Karviná                     20   10   1   9    92:95    31
 4. HC Studénka                    20    6   5   9    80:99    26
 5. HC Rožnov pod Radhoštěm        20    6   3  11    80:83    22
 6. HC Kopřivnice                  20    4   2  14    69:105   15

PlayoffTJ Horní Benešov - SK Karviná  7:4
SK Karviná - TJ Horní Benešov  5:4 pp
TJ Horní Benešov - SK Karviná  3:6
SK Karviná - HC Studénka       7:4
HC Studénka - SK Karviná       0:5 kontumačně
SK Karviná - HC Studénka       2:3

Druhé finálové utkání vyhrála Studénka 5:4 pp, ale Karviná reklamovala neopravněný start hráče Marka Tomáška. Třetí utkání se hrálo, protože rozhodnutí přišlo až v den třetího duelu.

Kvalifikace krajů o postup do 2. ligy
 1. HC Uherské Hradiště             4    3   0   1    22:18     6
 2. SK Karviná                      4    1   0   3    18:22     2

2010/2011: Krajská Liga - Moravskoslezský kraj

 1. TJ Horní Benešov               24   16   2   6   123:83    51
 2. HC Kopřivnice                  24   17   0   7   106:69    51
 3. HK Krnov                       24   13   3   8    97:89    44
 4. HK Nový Jičín "B"              24   11   1  12    85:90    31
 5. SK Karviná                     24    9   2  13   106:106   31
 6. HC Rožnov pod Radhoštěm        24    8   5  11    96:102   30
 7. HC Studénka                    24    3   1  20    59:133   10

2011/2012: A-tým nehrál soutěž

V sezóně 2011/2012 se karvinský hokejový klub nepřihlásil do žádné soutěže, z důvodu působení nového klubu HC Karviná. Většina hráčů SK Karviná hostovala v sousední Orlové. Jednalo se o druhou sezónu, ve které karvinští nehráli žádnou soutěž od sloučení tří karvinských klubů v roce 1963.

 

2012/2013: Krajská Liga - Moravskoslezský kraj

 1. HC Orlová                      20   16   3   1   131:52    54
 2. HC Kopřivnice                  20   14   1   5   100:52    43
 3. TJ Horní Benešov               20   13   2   5    94:66    41
 4. HC Studénka                    20   10   3   7    95:83    35
 5. HC Uničov                      20    8   5   7    85:72    32
 6. HC Bohumín                     20    8   3   9    89:105   29
 7. HK Krnov                       20    9   1  10    83:87    28
 8. SK Karviná                     20    7   2  11   106:100   25
 9. HC Rožnov pod Radhoštěm "A"    20    5   3  12    74:112   18
10. HC Nový Jičín "B"              20    4   2  14    70:129   15
11. HC Rožnov pod Radhoštěm "B"    20    2   3  15    56:125   10

Playoff
TJ Horní Benešov - SK Karviná  9:3
SK Karviná - TJ Horní Benešov  1:3

2013/2014: Krajská Liga - Moravskoslezský kraj

 1. SK Karviná                     20   16   2   2   144:65    52
 2. HK Mladí Draci Šumperk         20   10   6   4    93:57    41
 3. HC Studénka                    20   11   5   4    99:67    40
 4. TJ Horní Benešov               20    8   7   5    97:72    33
 5. HC Kopřivnice                  20    7   6   7    69:85    31
 6. HK Krnov                       20    5   6   9    81:85    25
 7. HC Rožnov pod Radhoštěm "B"    20    6   2  12    80:104   22
 8. HC Rožnov pod Radhoštěm "A"    20    6   3  11    66:105   21
 9. HC Bohumín                     20    6   2  12    83:109   20
10. HC Orlová "B"                  20    3   5  12    42:105   15

Playoff
SK Karviná - HC Rožnov pod Radhoštěm "A" 8:3
HC Rožnov pod Radhoštěm - SK Karviná     3:12
SK Karviná - HK Krnov                    6:4
HK Krnov - SK Karviná                    1:5
SK Karviná - HK Mladí Draci Šumperk      6:3
HK Mladí Draci Šumperk - SK Karviná      2:3

Kvalifikace krajů o postup do 2. ligy
 1. HC Uničov                       4    3   0   1    18:15     9
 2. SK Karviná                      4    2   0   2    24:20     6
 3. HK Kroměříž                     4    1   0   3    18:25     3

Karvinští hráči sice v kvalifikaci krajů neuspěli, ale tým HC Uničov odmítl druholigovou vstupenku, proto do II. ligy postoupil Sportovní Klub.

 

2014/2015: 2. liga - Skupina Východ

 1. HC ZUBR Přerov                 40   26   5   9   140:77    86
 2. HC RT Torax Poruba             40   21  12   7   177:107   82
 3. VHK Vsetín                     40   24   5  11   144:110   81
 4. VSK Technika Brno              40   21   7  12   141:96    74
 5. HC Slezan Opava                40   18   7  15   127:118   65
 6. HC Nový Jičín                  40   18   7  15   132:125   62
 7. SHK Hodonín                    40   17   8  15   144:138   61
 8. HC Lvi Břeclav                 40   13   4  23    97:134   45
 9. HC Bobři Valašské Meziříčí     40   12   5  23   109:165   43
10. HC Frýdek-Místek               40    8   5  27   113:180   33
11. SK Karviná                     40    7   5  28   107:181   28

Hlavní partner

Partneři klubu

Mediální partneři

Škola mladých hokejistů

Tvorba a správa webu